Bočné nášľapy sú atraktívne a uľahčia nastupovanie. Kde ich kúpite?

nášľapy

Na bočné nášľapy áut nedajú dopustiť mnohí motoristi. Patria predovšetkým na pick-upy, off-roady a dnes mimoriadne obľúbené SÚV-čka. Ich hlavnou výhodou je predovšetkým to, že umožňujú pohodlné nastupovanie a vystupovanie z áut s vysokou svetlou výškou podvozka.

Nášľapy pre pohodlnosť aj dizajn

Bočné nášľapy na vašom aute oceníte aj pri upevňovaní strešných boxov či vyberaní batožiny z nich. S týmto doplnkom dočiahnete na strechu omnoho jednoduchšie. Zabudnúť ale nemožno ani na to, že bočné nášľapy dodávajú autu atraktívny a špecifický dizajn, ktorý je spätý predovšetkým s terénnymi vozidlami, ale aj SUV-čkami.

Obozretní by pri ich výbere mali byť vodiči, ktorí zvyknú jazdiť v náročnom teréne. Nášľapy znižujú svetlú výšku podvozka a prejazdové uhly. Ale pokiaľ nebude jazdiť v extrémnych podmienkach, tak u áut s vyššou svetlou výškou to vo väčšine prípadov nespôsobuje problémy.

Objednáte z e-shopu

Bočné nášľapy si môžete pohodlne objednať z internetu, napríklad v e-shope s autopríslušenstvom vtvauto.sk. Ponúkané nášľapy sú vyrobené z ABS a hliníka určeného výhradne pre automobilový priemysel. Spolu s nášľapmi dostane aj potrebné úchyty, skrutky a návod na inštaláciu. Tá je jednoduchá a trvá iba približne trištvrte hodinu.

V ponuke nájdete nášľapy pre mnohé obľúbené modely áut, akými sú Hyundai Tucson, Nissan Qashqai, Kia Sportage, Honda HR-V, Nissan X-Trail, Volkswagen Tiguan alebo Land Rover Discovery či Range Rover.

Gumené rohože alebo plastové lemy blatníkov

Na vtvauto.sk nájdete taktiež mnoho ďalšieho príslušenstva a dielov pre posilnenie ochrany či štýlového dizajnu auta. Ako napríklad predné rámy, plastové lemy blatníkov, lišty nárazníkov alebo kryty prednej kapoty.

Nechýba ani široká ponuka doplnkov do interiéru. Predovšetkým autokoberce a gumené rohože pre ochranu auta od blata či snehu. Ponúkané rohože sú prispôsobené rozmerom podlahy konkrétnych modelov množstva značiek, vyrobené sú z trvanlivého materiálu, nešmýkajú sa na podlahe a odolné sú voči teplotám od – 40 °C do + 110 °C.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Kornel Kubík

Účinné brzdové kotúče do auta? Stavte na popredného výrobcu

Nevyhnutnou súčasťou každého auta sú brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Obzvlášť...
Čítať ďalej