Gumové rohože, deflektory a iné kvalitné doplnky pre vaše auto

Zháňate kvalitné doplnky pre vaše auto? Skúste stránku naauto.sk, ktorej sortiment tvoria kvalitné deflektory od renovovaného poľského výrobcu Team HEKO, na mieru vyrobené vaničky do kufra či presné koberčeky do auta od českej firmy Rigum. Sortiment dotvárajú vysoko kvalitné NSSC LED denné svetlá s holandskou homologizáciou pre používanie v celej Európe, stierače, nemecké žiarovky Eufab a xenónove výbojky.

DPF filter ako odpoveď na extrémne prísnu emisnú normu Euro6

Deflektory využijete celoročne a za každého počasia

Okenné deflektory (nazývané aj ako protiprievanové clony alebo ofuky okien) sú vhodným doplnkom výbavy každého auta. Medzi ich hlavné výhody pri otvorenom okne patrí znižovanie aerodynamickému hluku, zabraňovanie zahmlievaniu skiel, ochrana proti stekaniu dažďovej vody a prievanu v automobile. Okrem toho znižujú priepustnosť UV žiarenia, zabraňujú zahmlievaniu skiel a dodávajú Vášmu autu športový vzhľad.

Okenné deflektory ocenia aj fajčiari, ktorí môžu mať počas jazdy pootvorené okná a majú tak v aute prirodzenú cirkuláciu vzduchu. Ich výhodou je jednoduchá montáž a súčasťou každého balenia je zrozumiteľný návod. Na stránke naauto.sk nájdete kvalitné deflektory od renovovaného poľského výrobcu Team HEKO, ktorý vyrába presné deflektory pre všetky typy áut, pričom ich ponuka je nepretržite aktualizovaná o nové modely.

Koberčeky a gumové rohože do každého auta

Na stránke naauto.sk nájdete aj vaničky do kufra a presné auto koberce od českej firmy Rigum, ktorá je lídrom na európskom trhu vo výrobe auto rohoží. Výrobca nespolieha na strihy externých pracovníkov, ale zamestnáva skúsený tým modelárov, ktorí starostlivo vymeriavajú a následne skúšajú každý nový druh rohože do auta. V súčasnosti má RIGUM v ponuke cez dvesto druhov auto kobercov na nové i staršie typy automobilov a ich sortiment sa stále rozširuje. Materiál použitý pri výrobe je zárukou pevnosti a trvanlivosti. Spoľahnúť sa môžete na dokonalé usadenie na podlahu vášho automobilu Ochráňte podlahu svojho automobilu gumovými rohožami do auta RIGUM a zistíte, že ani ich dizajn nezaostáva za kvalitou. Presvedčte sa o tom, že aj navonok zdanlivo všedný výrobok dokáže podtrhnúť dynamiku a eleganciu Vášho automobilu.

Výhodné denné svietenie LED svetlami

Sortiment obchodu naauto.sk dotvárajú vysoko kvalitné NSSC LED denné svetlá s holandskou homologizáciou pre používanie v celej Európe. LED denné svetlá zlepšujú viditeľnosti vozidla, hlavne pri jazde oproti slnku, znižujú spotrebu elektrickej energie vo vozidle, z čoho vyplýva aj nižšia spotreba pohonných hmôt. Predlžujú životnosti žiaroviek a xenónových výbojok vo vozidle vzhľadom na to, že počas dňa pri použití denného svietenia s nimi nemusíte svietiť. Samozrejmosťou je ich automatické zapínanie a vypínanie a dlhá životnosť použitých LED diód. Medzi ostatné príslušenstvo obchodu sa radia stierače, nemecké žiarovky Eufab a xenónove výbojky.

Zdroj: naauto.sk

Tags from the story
, ,
More from Marek Poleč

Pred objednajte si Sony Xperia 1 II a foťte ako profesionál

Nový model Xperia 1 II, ktorý si teraz môžete predobjednať, bol navrhnutý...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *