Preprava tovaru v celej Európe od skúsených profesionálov

preprava

Pokiaľ je súčasťou vášho podnikania preprava tovaru alebo výrobných materiálov, určite budete potrebovať spoľahlivého a flexibilného prepravcu. Takého na ktorého sa môžete spoľahnúť a ktorý vám zabezpečí presné a flexibilne načasované dodávky presne podľa vašich požiadaviek. To sú priority spoločnosti Speed line, ktorá ponúka komplexné logistické riešenia pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu.

Riešenia na mieru

Spoločnosť prepravuje tovar v rámci štátov celej Európy, a to hlavne v Taliansku, Nemecku, Belgicku, Holandsku, Škandinávii, Španielsku, Maďarsku a Francúzsku. Tím skúsených profesionálov vám navrhne najlepšie riešenie prepravy vďake širokej palete ponúkaných služieb zahŕňajúcej pozemnú, lodnú aj leteckú prepravu.

O bohatých skúsenostiach spoločnosti svedčí to, že len počas roka 2018 uskutočnila 24 983 prepráv.

Podľa toho, čo bude pre vás výhodnejšie, vám Speed line zabezpečí kamiónovú prepravu, a to buď celo kamiónovú prepravu iba vášho tovaru v nákladnom vozidle alebo prepravu vašej zásielky, spolu s inými zásielkami. Zabezpečuje aj prepravu tovaru v systéme „Just in time“ a rozvoz tovaru po Slovensku priamo do obchodov.

V prípade potreby môžete využiť námornú prepravu, ktorá vám zaistí spoľahlivý presun tovaru naprieč celým svetom. Do portfólia služieb patrí aj riečna preprava a taktiež predaj a rezervácia trajektových lístkov do Veľkej Británie, Írska, Dánska, Švédska a Fínska. Spoločnosť váš problém vyrieši aj pokiaľ pôjde o prepravu nadrozmerného alebo nebezpečného tovaru.

Flexibilné zmeny

Spoločnosť pristupuje ku každému zákazníkovi individuálne a na požiadavky klientov je schopná reagovať veľmi flexibilne. Každé jedno auto spoločnosti aj zasielateľských subdodávateľov je monitorované systémom GPS. Vďaka tomu sú vždy k dispozícii aktuálne informácie o priebehu prepravy. Zákazník môže v prípade potreby rozhodnúť o zmenách – o doplnení tovaru alebo aj o zmene pôvodného cieľa prepravy. Speed line umožňuje pristaviť vozidlo už od 24 alebo dokonca 12 hodín od objednávky. V prípade časovej núdze možno využiť služby dvoch šoférov.

Kompletný servis a doplnkové služby

Spoločnosť zaisťuje pri preprave vášho tovaru kompletný servis. Jeho súčasťou sú doplnkové služby poradenstva a komunikácie až v 11 jazykoch. Pre zákazníkov okrem samotnej prepravy ponúka aj ďalšie služby, ktoré im uľahčujú podnikanie. Patria medzi ne skladovacie služby v areáli spoločnosti. V prípade, ak by pre vás poistné pokrytie tovaru na základe poistenia CMR nebolo dostatočné, môžete využiť doplnkovú službu pripoistenia zásielok počas prepravy.

Zdroj: speed-line.sk

More from Marek Poleč

Zoznámte sa s Bentley Flying Spur 2020, najrýchlejším sedanom na svete

Bentley predstavil úplne nový model Flying Spur, ktorý má byť naj agilnejším,...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *