Účinné brzdové kotúče do auta? Stavte na popredného výrobcu

Nevyhnutnou súčasťou každého auta sú brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Obzvlášť to platí o športových a tuningových autách so zvýšeným výkonom. Ak hľadáte účinné brzdové kotúče pre vaše auto, ktoré ponúkajú viacero variánt vŕtania a drážkovania, vybrať sa oplatí zo širokej ponuky popredného výrobcu Rotinger.

Dlhá životnosť, krátka brzdná dráha

Rotinger je renomovaný európsky výrobca  brzdových kotúčov a bubnov. V jeho ponuke nájdete až 1 400 typov brzdových kotúčov a bubnových bŕzd, ktoré pokrývajú až 95 % európskeho trhu s autami. Výrobca kladie dôraz na dlhú životnosť a vysokú účinnosť, teda aby jeho brzdy zabezpečili čo najkratšiu brzdnú dráhu za každých podmienok.  Dizajn brzdových kotúčov zabezpečuje efektívne odvádzanie brzdných plynoch a optimálne chladenie.

Výrobca deklaruje, že pri produkcii brzdových kotúčov používa najmodernejšie technológie. Výroba kotúčov podlieha prísnym normám, pričom v každej fáze na to dohliada kontrola v podobe elektronických váh a skúsených kontrolórov. Výrobca taktiež upriamuje pozornosť na používanie materiálov najvyššej akosti. Vysokú kvalitu výrobkov tejto značky potvrdzujú certifikáty vydané renomovaným certifikačným strediskom TÜV Rheinland.

V ponuke výrobcu nájdete aj sériu Tuning, ktorá prináša prémiovú kvalitu vďaka posilnenej antikoróznej ochrane. Výrobca ponúka aj športové brzdy High Performance, u ktorých posilnil odolnosť voči zmenám teplôt, čo znižuje vibrácie pri brzdení. Brzdové kotúče Rotinger nájdete v e-shope so športovými a tuningovými autodielmi race-shop.sk.

EBC brzdy, závodné pneu aj rozširovacie podložky

V ponuke internetové obchodu nájdete aj brzdy od ďalších výrobcov a brzdové príslušenstvo. Objednať si môžete brzdové kotúče DBA, EBC brzdy alebo hydraulické ručné brzdy, nechýbajú ani brzdové kvapaliny.

Ak ste milovníkom rýchlej jazdy alebo tuningu, na race-shop.sk toto nájdete ešte omnoho viac. Nachádza sa tam totiž aj široká ponuka produktov pre motor, podvozok alebo výfukové sústavy. Nechýbajú ani závodné disky a závodné pneumatiky, ku ktorým sa vám bude hodiť ponuka so skrutkami a maticami alebo rozširovacími podložkami pod kolesá. E-shop ponúka taktiež výstroj a oblečenie posádky či vybavenie pre automechanikov.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Kornel Kubík

Účinné brzdové kotúče do auta? Stavte na popredného výrobcu

Nevyhnutnou súčasťou každého auta sú brzdy, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Obzvlášť...
Čítať ďalej