Dňa 11.9.2001 padli v USA dvojičky, ja som sa dnes stal otcom

Tento blog zakladám pri príležitosti narodenia môjho syna Maximiliána. Narodil sa symbolicky v deň ataku na dvojičky v meste New York.
Bol som so svojou ženou pri pôrode celý čas. Trval relatívne krátko, nakoľko išlo o vyvolaný pôrod. Synček sa narodil zdravý, žena ho porodila o cca. o dva týždne skôr ako mala. Hoci má iba 2,85 kg je krásny a vyzerá veľmi životaschopne.

Montessori metóda rozvinie potenciál vášho dieťaťa čo najskôr

Prečo toto všetko píšem? V prvom rade sa prihováram k ženám aby sa nebáli vyvolaného pôrodu a dali mu prednosť pred cisárskym rezom. Snažte dieťatko udržať v brušku pokiaľ možno čo najdlhšie a zverte svoj osud do rúk božích a našich šikovných pôrodníkov.

Vzhľadom k tomu, že vek mojej ženy je 41 rokov, vyplynuli z toho pred pôrodné komplikácie v podobe vysokého tlaku, opuchov a pod. Vďaka profesionalite a chladnej hlave nášho pôrodníka pána doktora Mareka Bučka z Trnavy sa teraz tešíme z nového prírastku. V Trnave máme skvelých lekárov a pôrodníkov vrátane zdravotných sestier, ktoré si svoju prácu odviedli veľmi dobre. Nebojte sa preto rodiť v Trnave. Nenechajte sa odradiť nemocnicou, ktorá by na tom mohla byť po stránke materiálneho vybavenia lepšie. Všetko je aj tak iba o ľuďoch, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

V tento deň 11.09.2018 keď moja žena porodila zdravého a krásneho syna si želám iba jediné. Aby sa s ním čo najskôr vrátila z nemocnice domov.

S pozdravom

Marek Poleč

Šéfredaktor Vášho on-line magazínu
21stcentury

Tags from the story
More from Marek Poleč

ASUS získal 11 ocenení CES 2020 Innovation Awards

Produkty značiek ASUS a ASUS Republic of Gamers (ROG) získali 11 ocenení...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *