Dňa 11.9.2001 padli v USA dvojičky, ja som sa dnes stal otcom

Parlamentné voľby

Tento blog zakladám pri príležitosti narodenia môjho syna Maximiliána. Narodil sa symbolicky v deň ataku na dvojičky v meste New York.
Bol som so svojou ženou pri pôrode celý čas. Trval relatívne krátko, nakoľko išlo o vyvolaný pôrod. Synček sa narodil zdravý, žena ho porodila o cca. o dva týždne skôr ako mala. Hoci má iba 2,85 kg je krásny a vyzerá veľmi životaschopne.

Montessori metóda rozvinie potenciál vášho dieťaťa čo najskôr

Prečo toto všetko píšem? V prvom rade sa prihováram k ženám aby sa nebáli vyvolaného pôrodu a dali mu prednosť pred cisárskym rezom. Snažte dieťatko udržať v brušku pokiaľ možno čo najdlhšie a zverte svoj osud do rúk božích a našich šikovných pôrodníkov.

Vzhľadom k tomu, že vek mojej ženy je 41 rokov, vyplynuli z toho pred pôrodné komplikácie v podobe vysokého tlaku, opuchov a pod. Vďaka profesionalite a chladnej hlave nášho pôrodníka pána doktora Mareka Bučka z Trnavy sa teraz tešíme z nového prírastku. V Trnave máme skvelých lekárov a pôrodníkov vrátane zdravotných sestier, ktoré si svoju prácu odviedli veľmi dobre. Nebojte sa preto rodiť v Trnave. Nenechajte sa odradiť nemocnicou, ktorá by na tom mohla byť po stránke materiálneho vybavenia lepšie. Všetko je aj tak iba o ľuďoch, na ktorých sa môžete spoľahnúť.

V tento deň 11.09.2018 keď moja žena porodila zdravého a krásneho syna si želám iba jediné. Aby sa s ním čo najskôr vrátila z nemocnice domov.

S pozdravom

Marek Poleč

Šéfredaktor Vášho on-line magazínu
21stcentury

Tags from the story
More from Marek Poleč

Topdnes.sk ponúka aktuálne spravodajstvo ako na dlani

TopDnes.sk je informačný portál, ktorý vznikol za účelom zbierania zaujímavých informácií zo...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *