A password will be e-mailed to you.

Susedstvo Lavish Sunny Isles Beach je jedno z najelegantnejších častí Miami. Ponúka biele pláže, svetoznáme reštaurácie a dych berúce výhľady na Atlantický oceán. Niet divu, že sa vzhľad susedstva dynamicky mení s narastajúcim množstvom luxusných hotelov a obytných budov.

Spomedzi všetkých podnikov sa na prvej priečke vyhrieva Acqualina Resort & Spa, s jej permanentne plne obsadením Mansions at Acqualina. K dnešnému dnu navyše ponúkajú úplne novy 7,725 metrov štvorcových veľký penthouse. Nachádza sa na 46 poschodí v celkovo 56 poschodovej budove Acqualina. Penthouse obklopuje 360 stupňový výhľad na okolie a svojim zariadením pripomína pokojné more ktoré ho obklopuje.

Priestranná terasa s výhľadom na oceán vybavená plyšovými leňoškami, bazén so slanou vodou, obývacia izba, televízia a samozrejme letná kuchyňa s obrovským jedálenským stolom pripraveným pohodlne usadiť všetkých vašich hosti. Pohľad si hostia môžu vychutnávať i pri príchode do vnútorných izieb vďaka oknám rozpínajúcim sa od podlahy po strop.

Jednoduchá farebná paleta tvorená neutrálnymi farbami a odtieňmi sivej bola špeciálne navrhnutá aby lichotila farbám Atlantického oceánu. Zatiaľ čo interiér tvorí nábytok nepopierateľne pripomínajúci Miami s hravými detailmi v každej izbe. Desaťmiestny jedálenský stôl je umiestnený na korálovom kožušinovom koberci a extravagantný vchod sa blyští vďaka luxusnému striebornému lustru.

Penthouse 46 je momentálne horúcou témou diskusií aj vďaka svojej cene. Tá začína na $20,000 za noc.

Zdroj: acqualinaresort.com

Žiadny ďalší článok