Antarktída jednoduchým a luxusným spôsobom    

Prepukne to v novembri tohto roku, kedy White Desert privíta hostí z Kapského mesta. Zavítajú do Antarktídy súkromným lietadlom Gulfstream. Chceli by ste vidieť niekoľko cisárskych tučniakov v ich prirodzenom prostredí? Navštívte Antarktídu oveľa jednoduchším a luxusnejším spôsobom ako tomu bolo doteraz.

White Desert je eko-luxusným táborom, ktorý bol na ľadovom kontinente zriadený v roku 2006. Práve tento luxusný eko-tábor začal ponúkať exkluzívnu službu.

Súkromné lietadlá vyzdvihnú hostí z južného Kapského mesta v Afrike a dopravia ich do Antarktídy v lietadle Gulfstream. Pôjde celkovo o 12-tich cestujúcich, ktorý tu strávia osem, štyri alebo iba jeden deň.  Gulfstream uskutoční svoj prvý let do Antarktídy v novembri, pričom preletí takmer 2 500 míľ nad ľadovými kryhami južného oceánu predtým, ako pristane na špeciálne pripravenej modrej dráhy z ľadu v podhorí hory Wolf Fang. Na palube lietadla Gulfstream budú hostia hýčkaní lahôdkami zahŕňajúcimi sushi, tataráka z hovädzieho mäsa či koktaily zdobené tisícročným ľadom z Antarktídy.

Osemdňový výlet s návštevou Južného pólu a prehliadkou tučniaka cisárskeho vyjde na 78 000 dolárov na osobu. Hostia nájdu ubytovanie  v jednej zo šiestich luxusne vybavených iglu s vyhrievanými lôžkami. V cene je aj 2-hodinovú výlet na dramatické pobrežie s návštevou kolónie 6 000 cisárskych tučniakov a ich novo vyliahnutých mláďat.

Na programe sú aj prechádzky po ľadovcoch a ľadových jaskyniach predtým, ako svoju cestu ukončia 6 hodinovým letom na zemepisný Južný pól.

Najdrahšia exkurzia stojí 195 000 dolárov na osobu a ponúkne hosťom spôsob, ako zažiť krásu kontinentu v čo najkratšom čase. V sezóne 2017/2018 sa White Desert spojila s obľúbeným domom Ellermana v Kapskom Meste, aby sa hostia dostali do Antarktídy a potom sa vrátili do luxusného hotela za menej ako 24 hodín. Či už bude cesta trvať takmer týždeň alebo len jeden deň, určite pôjde o nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Zdroj: www.ellerman.co.za

Written By
More from redakcia

Herný notebook ASUS TUF Gaming FX504 je na Slovensku

Spoločnosť ASUS začala na Slovensku predávať výkonný herný notebook TUF Gaming FX504, ktorý...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *