CK FutbalTour.sk – váš osobný sprievodca (nielen) futbalovým fenoménom

futbaltour

Cestovanie a spoznávanie nových miest je skvelé, čo je však návykové, to sú atmosféra a emócie, ktoré zažijete len na futbale. Barcelona, Londýn, Turín, Mníchov… To, že je futbal najpopulárnejším športom planéty a že ho zbožňuje 3,5 miliardy ľudí vo svete nie je náhoda.

Signify rozsvieti 10 z 12 štadiónov počas MS vo futbale 2018 v Rusku

Pre ľudí z FutbalTour.sk je futbal všetkým. Ide o jedinečnú cestovnú kanceláriu, ktorá vznikla v roku 2011 z lásky k futbalu. Spoločnosť založili Matej Očenáš a Július Turček. Spoločnosť nadviazala na projekt Poď na futbal z roku 2008 a postupne sa stala jednotkou na trhu. Treba dodať, že bez akejkoľvek účasti investora či nadnárodnej siete. Cieľom spoločnosti je sprostredkovať všetkým záujemcom o futbal či iný šport nezabudnuteľný športový zážitok. Vďaka jej dlhoročným skúsenostiam si môžete byť istí zájazdom na mieru, ktorý prekoná všetky vaše očakávania. Chcete VIP vstupenky s kompletným servisom alebo výnimočný zájazd pre vašich obchodných partnerov? Spoľahnite sa na FutbalTour.sk.

Čoraz viac klientov využíva služieb pridružených CK HokejTour.sk a SportsTour.sk. Tie svojim klientom zabezpečujú zájazdy za tenisom, basketbalom, hokejom, hádzanou či moto športmi (formula 1).

Na zápas do Barcelony s oficiálnym partnerom klubu

Španielska La Liga je jednou z najpopulárnejších profesionálnych športových súťaži na svete a druhou najkvalitnejšou futbalovou súťažou v Európe podľa UEFA. Hrá v nej 20 tímov, z ktorých každú sezónu tri najnižšie umiestnené celky zostúpia do druhej ligy. Od päťdesiatych rokov v nej dominujú dva kluby, Real Madrid CF a FC Barcelona. Skôr menovaný ju vyhral 33-krát, zatiaľ čo ten druhý bol jej víťazom v dvadsiatich štyroch prípadoch.

Nasledujúci zápas medzi týmito dvoma velikánmi je naplánovaný na 28.10.2018, pričom cena zájazdu začína na 1 000 eurách. Zájazdy na zápasy španielskej La Ligy zahŕňajú obojsmernú letenku so všetkými poplatkami, ubytovanie minimálne na 1 noc v 3* hoteli (podľa požiadavky a potrieb viac nocí), vstupenku základnej kategórie (kdekoľvek na štadióne podľa dostupnosti, najčastejšie za bránkou), služby slovensky/česky hovoriaceho delegáta.

V ponuke zájazdu je vždy vstupenka základnej kategórie. Uvádzaná konečná cena sa môže meniť v priebehu hodiny či dňa. Ceny sa zvyšujú s blížiacim sa dátumom zájazdu, takže je vhodné zabezpečiť si zájazd čo najskôr. CK FutbalTour.sk je už od júla 2014 oficiálnym partnerom jedného z najslávnejších klubov sveta – FC Barcelona. Kúpiť vstupenky na FC Barcelona sa momentálne veľmi oplatí. Pri každej ponuke vstupeniek či kompletného zájazdu na domáci zápas Kataláncov nájdete odkaz na výhody oficiálneho agenta pre sprostredkovanie vstupeniek.

O spoločnosti CK FutbalTour.sk

FutbalTour.sk je prvou a najväčšou športovou cestovnou kanceláriou na Slovensku. Spoločnosť sídli v Bratislave, interne zamestnáva 18 ľudí, má však aj ďalších externých spolupracovníkov, ktorí pôsobia v európskych futbalových baštách.

FutbalTour.sk pôsobí aj v Česku (FotbalTour.cz), Rakúsku (FussballTour.at), vo Švajčiarsku (FussballTour.ch), v Maďarsku (FociTour.hu) a Rumunsku (FotbalTour.ro). Spoločnosť spolupracuje výhradne s overenými a spoľahlivými partnermi. Od sezóny 2014/2015 je CK FutbalTour.sk oficiálnym partnerom legendárneho futbalového veľkoklubu FC Barcelona, spolupracuje tiež s hokejovým klubom HC Slovan Bratislava, ako aj so športovou televíziou DigiSport.

Medzi spokojnými klientmi CK FutbalTour.sk sú aj desiatky firiem, ako napríklad Orange, Slovanet, Coca-Cola či Heineken. V sezóne 2016/2017 FutbalTour.sk na zápasy prepravil viac ako 10-tisíc klientov zo Slovenska, z Česka, Rakúska, zo Švajčiarska i z Maďarska.

Tags from the story
, ,
More from Marek Poleč

Elekrický crossover Ford Mustang Mach-E bude mať parádny dojazd

Potvrdili sa špekulácie o tom, že nový Mustang Mach-E automobilky Ford, bude...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *