Digitálna platforma Ahoy Club: Prenajmite si jachtu jednoducho a rýchlo!

Ahoy Club

Digitálna platforma Ahoy Club uľahčuje a urýchľuje proces prenájmu jácht. Ide o progresívnu a nanajvýš pohodlnú digitálnu platformu, ktorá bola spustená v máji 2018. Je porovnatená s alikáciami ako Uber a Airbnb, pričom pracuje na podobom princípe.

Ide o úplne nové riešenie, ktoré v porovaní so zastaraným manuálnym procesom prenájmu otvára nové možnosti. Na svoje si prídu ako nájomci tak majitelia.

Palm Beach GT50 pre bezprostredný zážitok z jachtingu

Autorom aplikácie je Ian Malouf, austrálsky podnikateľ a majiteľ 54-metrovej motorovej jachty Baglietto Mischief. Podnetom na vytvorenie aplikácie Ahoy Club bola vášeň pre jachtingový životný štýl. Svojský podnikateľ tým pádom prelomil status quo v oblasti prenájmu luxusných jácht.

Keď Maluof prenajímal jachty videl v priebehu rokov veľa zmien. Badal pokrok v konštrukcii jácht a použitých technológiách, čo však ostávalo stále rovnaké, bol celkovo zastaraný proces prenájmu jácht zákazníkom. Chcel, aby sa aj v tejto oblasti pohli ľady, aby bol možnosť objednávky rýchlejšia, informatívnejšia a zábavnejšia. Ahoy Club vám toto umožní. Jachtu si môžete rezervovať za menej ako tri minúty a ušetriť tak peniaze. Používaním aplikácie Ahoy Club získate väčší výber, väčšiu hodnotu a viac slobody za menej peňazí.

Vďaka jednoduchému procesu pozostávajúcemu z troch krokov si môžete jachtu rezervovať v priebehu niekoľkých minút. V prípade manuálneho procesu to trvalo niekoľko dní alebo dokonca týždňov. Digitálna platforma celý proces zjednodušuje a urýchľuje. Výsledkom sú transparentné zmluvy, efektívne platobné procesy a až o 20 percent nižšie náklady.

Doterajší proces prenájmu jácht bol obmedzení charterovou sezónu, ktorá je v období leta v júli a auguste. Aplikácia Ahoy Club umožňuje majiteľom jácht okamžite a ľahko nastavovať ceny za určité obdobia a rozšírovať tak charterovú sezónu. Majiteľ jachty môže v skutočnosti upravovať ceny v priebehu celého roka a v prípade, že je to potrebné tak aj každy deň (napr. v čase konania filmového festivalu v Cannes alebo Grand Prix v Monaku). Medzi funkcie aplikácie patrí YOTSWAP, ktorá umožňuje majiteľom jácht vidieť ako sú ich plavidlá využívané. Výsledkom je fakt, že prenájom jácht a superjácht nebol nikdy jednoduchší.

Zdroj: ahoyclub.com

Written By
More from redakcia

Obrazy, alebo ako jednoducho pozdvihnúť úroveň vášho interiéru

Možno aj vás trápi, že vo vašej obývačke či kuchyni akoby čosi...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *