Moderné schody na mieru pre váš dom od skúsených odborníkov

Stavba či rekonštrukcia domu je investíciou na desaťročia, preto pri nej netreba podceniť žiaden prvok. Obzvlášť to platí o schodisku. To musí splniť nielen náročné technické požiadavky, ale aj estetické a dokonale splynúť so štýlom interiéru.

Prírodný travertín: ideálna voľba pre dlažby a obklady v rodinnom dome

Preto jeho návrh a výrobu je najlepšie zveriť do rúk skúsených profesionálov, ktorí vám pripravia komplexné riešenie podľa vašich predstáv a zároveň vám poradia, čo je pre váš dom najvhodnejšie. Presne takto pracuje firma Novodrevis, ktorá na mieru vyrába a montuje schodiská pre domácnosti z tradičných materiálov.

Jej zákazníci obzvlášť oceňujú individuálny prístup, vysokú mieru odbornosti jej pracovníkov a taktiež to, že schodištia vyrábajú z najkvalitnejších materiálov a podľa aktuálnych dizajnových trendov. O profesionalite odborníkov firmy svedčí to, že výrobe schodísk sa venujú už od roku 1999. Kedysi vyrábali aj dvere a nábytok, dnes sa už plne špecializujú iba na schody.

Drevené, rustikálne aj dizajnové

Nech už je štýl vášho domovu akýkoľvek, moderný či vintage, škandinávsky alebo minimalistický, riešenia Novodrevis uspokoja požiadavky každého. Navrhujú totiž nielen tradičné drevené schody, ale aj v kombinácii s kovom a sklom.

Medzi zákazníkmi veľmi obľúbenými riešením sú samonosné drevené schody, ktoré sa hodia do takmer každého interiéru. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, spoľahlivosťou, stabilitou a taktiež dlhou a bezproblémovou životnosťou. Podľa potrieb ich vyrábajú priamočiare, zmiešanočiare s lomeným oblúkom, pravotočivé, ľavotočive aj kombinované.

Pre dizajnových nadšencov ponúkajú schody s kovovou konštrukciou, pre milovníkov interiérov s nádychom dôb minulých rustikálne schody. Do minimalistických interiérov sú určené moderné schody, ktoré kombinujú drevo s kovom a sklom. Spojenie prirodzeného a teplého materiálu s chladným kovom a transparentným sklom dodávajú inak často nenápadnému schodisku mimoriadnu vizuálnu hodnotu.

Pokiaľ ste vo vašom dome zvolili betónové schodište, Novodrevis sa postará o jeho drevený obklad. Stačí si vybrať typ dreva, jeho farbu a zariadiť sa v duchu štýlu, ktorý sa vám najviac páči.

Ako si vybrať a objednať schodisko?

Ak si nebudete istý, aké riešenie je pre vás ideálne, poriadia vám špecialisti firmy. Nakombinujú ideálny typ schodiska a materiálov podľa vašich predstav a potrieb domu. Aby ste vopred vedeli, či navrhované schodisko je to pravé orechové, ukážu vám jeho 3D vizualizáciu.

Že už by ste chceli vidieť návrh pre váš dom? Prvý krok k vysnívanému schodisku je veľmi jednoduchý. Stačí vyplniť formulár na webe novodrevis.sk, pripojiť fotografie a čoskoro vás kontaktujú s cenovou ponukou. Na stránke si taktiež môžete pozrieť desiatky realizácií schodísk, ktoré môžu byť pre vás skvelou pomôckou ako zistiť, ktorý štýl sa vám páči najviac.

Zdroj: novodrevis.sk

Tags from the story
,
More from Marek Poleč

Aston Martin DBX – najnovšie SUV, pre Bonda ako stvorené!

Britská automobilová značka sa rozhodla pre kontroverzný krok. Podľahla naj dominantnejšiemu trendu...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *