Pohodlné sedacie súpravy na mieru pre vás od slovenského výrobcu

sedacie súpravy

Ak sú vašimi požiadavkami na novú sedaciu súpravu príjemné sedenie, kvalitné materiály aj spracovanie za výhodnú cenu, splní vám ich slovenský výrobca Melli. Nech už je váš štýl a potreby domácnosti akékoľvek, v širokej ponuke výrobcu nájdete to, čo chcete.

Usadte svojich zamestnancov a klientov do pohodlných modulárnych pohoviek!

Portfólio produktov spoločnosti zahŕňa všetky typy interiérových sedacích súprav. Počnúc rozkladacími pohovkami do garsónky, cez štýlové kúsky do moderných interiérov až po rohové sedačky či rustikálne súpravy s drevenou konštrukciou.

Sedacie súpravy si prispôsobíte vaším potrebám

Keď si vyberiete, ktorý model sa vám najviac páči, následne si môžete sedacie súpravy na mieru prispôsobiť vaším požiadavkám. Zvoliť si môžete, či chcete dvoj- alebo troj-gauč s rozkladacím zariadením alebo bez, pridať si môžete kreslo alebo taburet. Drevené časti sedačiek vám vyrobia podľa vášho želania z tmavého alebo svetlého orechu, mahagónu, čerešne alebo buku. V závislosti od vašich finančných preferencií sa môžete rozhodnúť medzi látkami zo štyroch cenových kategórií.

Kvalita, jedinečnosť aj rýchlosť

Slovenské sedacie súpravy z Bratislavy sa vyznačujú hneď niekoľkými prednosťami:

  • overenou kvalitou: firma na trhu pôsobí už od roku 1993
  • jedinečnosťou: vyrobia vám aj atypické sedačky na mieru
  • rýchlosťou: na sedačky nemusíte dlho čakať, dodajú vám ich už od 4-týždňov
  • a cenou: nakupujete priamo od výrobcu, preto za najlepšiu cenu, bez marže predajcu.

Celá výroba vo vlastnej dielni

Pri sedačkách Melli sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu, ktorú výrobca môže garantovať bez pochybností. Celý proces výroby sedačiek totiž prebieha ručne v malých sériách v jeho vlastných dielňach. Od sušenia reziva, cez krajčírske a čalúnnické práce až po finálnu kontrolu a zabelenie.

Sedačky si obľúbili v hoteloch aj na univerzite

O tom, že sedačky Melli sú osvedčeným produktom, svedčia bohaté referencie. Sedačky a kreslá tejto značky si obľúbili nielen v nespočetnom množstve bytov a rodinných domov, ale aj na vo verejných priestoroch. Nájdete ich napríklad v aule Univerzite Komenského, v Kúpeľoch Bojnice, Kaštieli Jaslovské Bohunice, v hoteloch Remy Bratislava a Vyhne, ale aj v kaviarňach a baroch.

Kompletnú ponuku sedačiek s možnosťou objednávky nájdete na webe melli.sk alebo môžete navštíviť vzorkovú predajňu na Račianskej 99 v Bratislave.

Written By
More from Kornel Kubík

Posteľné obliečky: podľa čoho si vybrať, aby sa vám dobre spalo

Posteľné obliečky. Ako súvisia s kvalitným spánkom? Ako všetci vieme, kvalitný spánok...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *