Tschuggen Grand Hotel – zalyžujte si ešte pred otvorením sezóny!

Snívate o tom, že si raz zalyžuje vo švajčiarskych Alpách ešte pred zahájením sezóny? Teraz je ten správny čas! Historický švajčiarsky Grand Hotel Arosa, člen popredných hotelov sveta, rozširuje prístup na nedotknuté svahy hôr Hörnli a Lenzerheide výhradne pre svojich hostí.

Stane sa tak dva celé dni pred tým, ako budú dňa 1. decembra 2019 slávne švajčiarske lyžiarske strediská otvorené.

Švajčiarsky Waldhotel povýšil wellness na novú úroveň

Tschuggen Grand Hotel sprístupní horské zjazdovky, pridá živú hudbu, zorganizuje párty a ponúkne lekcie od švajčiarskeho majstra sveta v lyžovaní. Slávnosti sa začnú večer 28. novembra 2019, kedy si hostia hotel užijú nočnú párty na horách v Tschuggen Hutte, doplnenú vareným vínom, fondue a živou hudbou. Párty pokračuje nasledujúce ráno lyžovačkou na zjazdovkách na Hörnli Mountain za sprievodu živej hudby. K dispozícii budú stánky s občerstvením, šampanské a vafle.

Hotelový hostia sa neskôr zúčastnia seminára a budú pretekať so švajčiarskym majstrom sveta v lyžovaní Didierom Cucheom. Oslavy vyvrcholia v hoteli v ktorom sa predstaví živá hudba skupiny Supreme. V miestnom bare sa bude podávať Aperol a rôzne striky, varené víno a punč. Posledný deň prinesie lyžiarom možnosť zalyžovať si v horách Hörnli a Lenzerheide, ktoré budú pre verejnosť stále prístupn.

Zarezervujte si víkend na svahoch v časovom predstihu a navštívte rozľahlé hotelové kúpeľe Tschuggen Bergoase. K rozsiahlemu vybaveniu patria kryté a vonkajšie bazény, vírivky, Kneippov kúpeľ, vonkajšie kamenné jaskyne s vodopádom vytesaným do skalnej steny, rôzne parné a iné sauny, 12 liečebných miestností, posilňovňa a lekárske wellness centrum.

Pobytové balíčky v Grand Hoteli Tschuggen zahŕňajú ubytovanie na dve noci, raňajky a večere v piatich reštauráciách hotela, prístup na všetky večierky, lyžiarske vybavenie, bezplatné používanie súkromnej horskej železnice Tschuggen Express, lyžovanie s Didierom Cucheom a skipasy počas dvoch dní. Ceny balíkov začínajú od 1 000 € na osobu.

Zdroj: tschuggen.ch/en

Tags from the story
,
More from Marek Poleč

Glossy.sk je miestom kde sa snúbi elegancia s dobrým štýlom a kvalitou

Ktorá žena by nechcela vyzerať elegantne a oslnivo? Pokiaľ tiež prikladáte veľký...
Čítať ďalej