SHELL ponúka vynovený vernostný program s asistenčnými službami a inými novinkami

Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o., predstavila vynovenú verziu vernostného programu, ktorý motoristom uľahčí cestovanie. Členovia vernostného programu Shell ClubSmart si od jesene môžu užívať nové výhody, medzi nimi aj asistenčné služby pre členov či digitálnu kartu.

Lexus UX – nový crossover inšpirovaný japonskou architektúrou

Vynovený program Shell ClubSmart odzrkadľuje výrazné zmeny v zákazníckom správaní. „V roku 1998 sme na Slovensku predstavili vernostný program Shell ClubSmart, ktorý bol prvý na trhu čerpacích staníc. V tom období zákazníci radi vyberali odmeny z rozsiahleho katalógu. Stále viac však uprednostňujú možnosť rýchlo využiť body priamo na stanici. Aj z našich prieskumov vidíme, že zákazníci hľadajú jednoduché a zrozumiteľné vernostné programy s atraktívnymi odmenami. Preto dnes predstavujeme exkluzívne partnerstvá a zaujímavé novinky,“ hovorí Peter Szabo, manažér vernostného programu Shell ClubSmart pre strednú a východnú Európu.

Asistenčné služby pre členov

Vďaka asistenčným službám môžu vodiči požiadať o pomoc v situáciách, v ktorých by si sami možno nevedeli poradiť. Služby pokrývajú prípady, ako sú vybitá batéria či poškodená pneumatika, no zákazníci ich môžu využiť aj v situáciách, keď natankujú nesprávne palivo alebo im palivo dôjde. Súčasťou „balíka“ je aj právne poradenstvo. Právne poradenstvo zákazníka usmerní v prípade, ak sa zákazník stretne s vandalizmom, krádežou vozidla alebo pokusom o krádež. Podmienky pritom nie sú nijako náročné. Oprávnenie využívať asistenčné služby pre členov má každý, kto vlastní vernostnú kartu, má vytvorený účet na Shell Online a v predchádzajúcom mesiaci uskutočnil transakciu v hodnote aspoň jedného bodu Shell ClubSmart na stanici. Asistenčné služby pre členov poskytuje Shell prostredníctvom exkluzívneho partnera Allianz Assistance.

Digitálna karta a zľava na nákup

Po novom môžu mať vodiči vernostnú kartu aj v mobile, čím si udržia všetky výhody doslova poruke a nemusia sa báť, ak si kartu zabudnú doma. Ďalšou novinkou je rozšírenie doposiaľ najobľúbenejšej odmeny – možnosti vymeniť vernostné body za zľavu za palivo. Odteraz je možné nazbierané body vymeniť tiež za zľavu na tovar obchodu čerpacej stanici alebo služby (za 100 Shell ClubSmart bodov zákazník získa zľavu 50 centov). Súčasťou programu naďalej ostávajú rôzne atraktívne odmeny, ktoré zákazníci nájdu v sezónnej limitovanej ponuke priamo na čerpacej stanici, kde si ich môžu pozrieť a získať ich za svoje body.

Nové partnerské spolupráce

Samotné zbieranie bodov je odteraz ešte rýchlejšie vďaka spolupráci s novými partnermi, ktorí ponúkajú služby spojené s cestovaním. Sú nimi Booking.com a Rentalcars.com. Zákazník môže získať vernostné body na svoj účet za každé požičanie auta prostredníctvom Rentalcars.com a za každú rezerváciu ubytovania prostredníctvom Booking.com ak sa na dané stránky preklikne cez špeciálny odkaz uvedený na stránke vernostného programu Shell ClubSmart.

SHELL Slovakia

Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska a ponúka medzinárodné palivové karty Shell. Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe ponúka dodávky zemného plynu na veľkoobchodnom trhu.

Viac informácií ponúka www.shell.sk

 

About Author /

Keď som v roku 2017 zakladal 21stcentury.sk, mal som na mysli jedno. Aby to bolo veľkolepé a aby to vydržalo až do konca roka 2100. V roku 2021 sme zmenili meno. Teraz sme nezávislý a ambiciózny časopis, ktorý môžete vytvárať spolu s nami. Podporíte nás kúpou produktov z nášho e-shopu.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search