A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť AFINIS Group ponúka komplexné služby v oblasti výroby tesnení a tesniacich technológií na slovenskom trhu. Všetky služby poskytuje na profesionálnej úrovni, šité na mieru každému klientovi. V rámci služby AFINIS Trade je k dispozícii niekoľko desiatok tisíc produktov pre uspokojenie všetkých potrieb. Nezáleží na tom či podnikáte v oblasti priemyslu, údržby, servisu alebo v inej sfére.

Spoločnosť AFINIS Group sa snaží držať krok s dobou a neustále pracovať na svojom rozvoji a raste. Samozrejmosťou je vzdelávanie sa a osvojovanie si tých najmodernejších technológií a postupov. Všetko čo spoločnosť robí, robí pre svojich zákazníkov v duchu sloganu – presne, tesne, na mieru.

Priemyselné tesnenia

Je oblasťou pôsobenia Vašej firmy priemyselná automatizácia, mechanika, hydraulika či pneumatika? Potom budete takmer určite potrebovať silného a stabilného partnera, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť. Mať v dnešnej dobe takého obchodného partnera vôbec nie je samozrejmosťou.

Oblasť priemyselného tesnenia je taká široká, že zahŕňa tisíce rôznych druhov tesnení. Radia sa sem predovšetkým krúžky kruhového prierezu (O-krúžky), tesnenia hriadeľov a ložísk (guferá), tesnenia pre hydrauliku a pneumatiku ako aj rôzne priemyselné tesnenia. Sortiment dopĺňajú tesniace bezazbestové dosky a gumy, klinové remene či zariadenia na tlmenie nárazov (silentbloky). To je však iba malý výber z toho, čo všetko spoločnosť AFINIS Group ponúka.

AFINIS Group a výroba tesnení na zakázku

Filozofiou firmy je nielen predať výrobok, ale ponúknuť klientom komplexné služby, ktoré zabezpečia ich úspešné napredovanie. V rámci tejto filozofie je k dispozícii niekoľko služieb, ktoré ulahodia naozaj každému. Ich zoznam je naozaj široký, preto vyberáme iba niektoré z nich:

  • technické poradenstvo a meranie vyškoleným personálom
  • tesnenia na mieru
  • expresná výroba
  • rezanie a úprava poréznych materiálov
  • nanášanie samolepiace vrstvy na tesniace materiály
  • lepenie a rezanie
  • výroba tesnení do blokov motorov
  • výroba rotačných a plochých tesnení
  • zákazková výroba O-krúžkov
  • výroba tesnení atypických rozmerov

O spoločnosti AFINIS Group

Za každou lepšou firmou treba hľadať predovšetkým profesionálov vo svojom obore. Spoločnosť AFINIS Group charakterizuje súdržný, lojálny a vyškolený tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Môžete si byť istí, že uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov, pretože ich spája spoločná motivácia, túžba stále napredovať a dosahovať čo najlepšie výsledky.

Práve vďaka dobre zohratému tímu je táto čisto slovenská firma úspešná a stále rastie! Pokiaľ ide o tesnenia akéhokoľvek druhu, môžeme spoločnosť AFINIS Group iba odporučiť. Nevieme totiž o žiadnej inej úzko špecializovanej firme na Slovensku, ktorá by sa mohla pochváliť viac ako 26 ročnou históriu.