A password will be e-mailed to you.

Rozdiel medzi zásuvkou a zástrčkou iste poznáte. Vedeli ste však, že zásuvky môžu byť rôzneho druhu? Existujú totiž zásuvky výklopné, výsuvné, otočné, rohové a iné. Tento druh moderných zásuviek môže mať svoje nezastupiteľné miesto v každej domácnosti. Ich spoločnou výhodou je, že šetria miesto, nekazia dizajn a vždy ich máte po ruke.

Kúpeľňové štúdio Tarchi ponúka riešenia šité na mieru pre vás

Ak tento typ zásuviek ešte nemáte, sme presvedčení o tom, že minimálne jednu budete potrebovať  do kuchyne, alebo do lepšie vybavenej pracovne.  Vysuniete, vyklopíte alebo otvoríte ju iba vtedy, keď ju budete potrebovať. S ich montážou si poradí každý trochu šikovnejší majster.

Praktické a dizajnové výklopné zásuvky

Praktickým a dizajnovým kúskom sú bezpochyby výklopné zásuvky. Určené sú predovšetkým do kuchyne, kancelárie alebo aj dielne. Ide o elektrické zásuvky, ktoré možno zabudovať napr. do kuchynskej alebo do pracovnej dosky v kancelárii. Ich vyklopenením odhalíte množstvo zásuviek, ale aj konektorov ako napr. USB, RJ45, HDMI.

Výsuvné zásuvky dokážu ušetriť najviac miesta

Výsuvné zásuvky sú tiež veľmi praktickým a dizajnovým doplnkom. Ich výhodou je, že porovnaní s výklopnými dokážu ušetriť ešte viac miesta. Zásuvkové veže sa vysúvajú ručne alebo automaticky. Z ručne vysúvaných sú k dispozícii široké alebo úzke. Niektoré veže zásuvkovníc sa vysúvajú po krátkom stlačení rukou – push systémom.

Otočné a rohové sú praktické a jednoduché

Otočné zásuvky sú vyhľadávané pre ich jednoduchosť. Dokážu dokonale splynúť s kuchynskou alebo pracovnou doskou spôsobom, že ich na prvý pohľad ani nezaregistrujete.  Sú jednoduché, kompaktné a možno ich ľahko integrovať do kuchynských liniek či kancelárskych stolov.

Rohové zásuvky tak ako z ich názvu vyplýva, patria tam kde najmenej prekážajú. Inštalujú sa do rohov kuchynských liniek kde sú vždy pripravené na použitie.  V tomto prípade sa dá zaobísť aj bez vŕtania do kuchynskej, alebo pracovnej dosky.

Internetový obchod gtv-kovanie.sk ponúka okrem širokej ponuky zásuviek aj množstvo iných praktických doplnkov do domácnosti. Ide predovšetkým o nábytkové kovanie, zásuvkové systémy, a iné náhradné diely.  Sortiment dotvárajú kuchynské produkty ako drezy, batérie, košové systémy, príborníky a dávkovače saponátov.

Zdroj: gtv-kovanie.sk

Žiadny ďalší článok