E-shop alebo webová stránka? Objednávajte na mieru presne podľa vašich predstáv

e-shop

Ak potrebujete vytvoriť vlastný e-shop alebo webovú stránku, nemusíte byť ajťákom ani sa obávať, že by ste s nimi nevedeli pracovať. Dnes si ich stačí objednať cez internet. IMstudio.sk vám nielen vytvorí online obchod či stránku presne podľa vašich predstáv, ale vás zároveň aj zaškolí, aby ste vedeli všetko, čo potrebuje. Bez ohľadu na to, či ste marketingový odborník alebo laik začínajúci s podnikaním.

Komplexné online marketingové služby od profesionálov

Využiť služby IMstudio.sk sa oplatí najmä preto, že kladie dôraz na zaujímavý dizajn, kvalitu kódu a optimalizáciu pre vyhľadávače. Tvorí stránky každého druhu, či už ide o klasické firemné prezentácie alebo o rozsiahle inzertné portály, e-shopy alebo iné prepracované projekty. Jeho klientmi sú malé i veľké firmy. Počas rokov pôsobenia na trhu má za sebou už desiatky úspešných projektov.

Poďme sa pozrieť na to, čo všetko IMstudio.sk ponúka a ako proces tvorby stránok a e-shopov funguje.

E-shop na mieru

O čo všetko sa IMstudio.sk postará:

 • Správa produktov: Vytvoria vám e-shop na mieru s možnosťou neobmedzeného pridávania produktov, kategórií, značiek a filtrov.
 • Skladové hospodárstvo: Pomocou správy skladu budete mať aktuálny prehľad a počte vašich produktov na sklade. Celý proces je zautomatizovaný.
 • Objednávkový proces: Všetky objednávky uvidíte na jednom mieste. Pri každej objednávke uvidíte informácie o kupujúcom a objednané položky.
 • Automatické faktúry: Automatické generovanie faktúr vám ušetrí kopec času. Systém sám generuje faktúry v pdf formáte.
 • Predaj a štatistiky: Majte prehľad o vašich výnosoch za určité obdobie (deň, týždeň, mesiac, rok).
 • Vernostný program: Pomocou zliav, kupónov a vernostného programu možno získať nových zákazníkov.
 • E-shop na mieru + Ďalšie výhody: Dizajn a funkcie vytvoria na mieru. Stačí zadať parametre ako má e-shop vyzerať a ako má fungovať. V cene tvorby sú služby ako napojenie na sociálne siete či štatistiky návštevnosti.

Ako prebieha celý proces tvorby e-shopu?

 1. Kontaktovanie: Prvým krokom je kontaktovanie IMstudio.sk prostredníctvom kontaktného formulára, e-mailu alebo telefonicky. Všetky kontakt nájdete na stránke štúdia.
 2. Konzultácia: Na stretnutí vám podrobne vysvetlia, ako prebieha celý proces a poradia vám, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie. Celý proces sa dá zvládnuť aj prostredníctvom online komunikácie.
 3. Výber dizajnu: Na základe vášho zadania vám vytvoria grafické návrhy, z ktorých si vyberiete ten, ktorý vás najviac zaujme. V prípade potreby ho doladia tak, aby vám plne vyhovoval.
 4. Tvorba: V tejto časti vám nakódujú samotný e-shop podľa vybraného návrhu. E-shop sa zvyčajne naplní testovacími produktmi a kategóriami, aby sa zistilo, či všetko funguje, ako má.
 5. Školenie: Klientom sú poskytnuté bezplatné školenia, ktoré vás prevedú systémom. Naučíte sa tak pridávať produkty, kategórie a spravovať objednávky.
 6. Finish: Tvorba e-shopu je na konci. Obdržíte všetky prístupové údaja a môžete veselo pridávať vaše nové produkty prijímať nové objednávky.

Podrobnosti o tom, aké všetky funkcie môže mať váš e-shop a objednávkový formulár nájdete na stránke IMstudio.sk

Web stránka na mieru

O čo všetko sa IMstudio.sk postará:

 • Dizajn na mieru: Vytvorí vám dokonalý dizajn na mieru podľa vašich predstáv a požiadaviek.
 • Mobilný dizajn: Vytvorí vám responzívny dizajn, teda dizajn upravený pre všetky zariadenia.
 • Funkcie na mieru: Nakóduje vám funkcie na mieru, ako napr. formuláre, registrácie, diskusné fórum či supportchat.
 • Vlastná administrácia: Každá vytvorená stránka má vlastnú administráciu na editáciu obsahu.
 • Zabezpečenie: Zabezpečí niekoľko stupňovú ochranu, ktorá chráni pred spamom a škodlivým obsahom.
 • SEO: Postarajá sa SEO, teda proces optimalizácie, pri ktorom sa zlepšujú pozície vo vyhľadávačoch.
 • Zaškolenie: Klientom poskytuje krátke školenia alebo jednoduché video návody.

Ostatné: V cene tvorby sú služby ako napojenie na sociálne siete alebo štatistiky návštevnosti.

Ako prebieha celý proces tvorby webovej stránky?

 1. Kontaktovanie: Prvým krokom je kontaktovanie IMstudio.sk prostredníctvom kontaktné formuláru, e-mailu alebo telefonicky. Všetky kontakt nájdete na stránke štúdia.
 2. Konzultácia: Na stretnutí vám podrobne vysvetlia, ako prebieha celý proces a poradia vám, aké riešenie je pre vás najvhodnejšie. Celý proces sa dá zvládnuť aj prostredníctvom online komunikácie.
 3. Výber dizajnu: Na základe vášho zadania vám vytvoria grafické návrhy, z ktorých si vyberiete ten, ktorý vás najviac zaujme. V prípade potreby ho doladia tak, aby vám plne vyhovoval.
 4. Tvorba webových stánok: Poďme sa pozrieť na to, ako proces tvorby webových stránok a e-shopov prebieha. Po dokončení základnej kostry webovej stránky sa začne pridávať obsah (texty, fotografie, videá). Následne sa prispôsobuje dizajn, aby boli všetky prvky presne podľa vašich predstáv.
 5. Školenie: Klientom sú poskytované bezplatné školenia, ktoré vás prevedú celým systémom. Naučíte sa tak upravovať webovú stránku a pochopíte, ako funguje on-line marketing. V budúcnosti si budete vedieť sami pridávať fotky, texty alebo blogy.
 6. Finish. Vaša webová stránka bude celá hotová a vám odovzdajú všetky prístupové údaje.

Podrobné informácie o tvorbe stránok vrátane ceny a objednávkový formulár nájdete na stránke IMstudio.sk.

Zdroj: webgrafix.sk

More from Marek Poleč

Virtual Palm Beach, alebo miliónové jachty z pohodlia vášho domova

Virtual Palm Beach je najväčšia virtuálna prehliadka jácht na svete. Otvorená bola...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *