Logitech láme ďalší rekord a získava 16 cien iF DESIGN AWARDS

Spoločnosť Logitech oznámila, že získala 16 prestížnych ocenení iF DESIGN AWARDS za rok 2018. Už ôsmy rok po sebe tak nemecká dizajnová spoločnosť iF ocenila prínos spoločnosti Logitech v oblasti produktového dizajnu,

Počet tohtoročných ocenení je tak opäť rekordný, pretože sa Logitechu podarilo prekonať svoj vlastný rekord z minulého roku, kedy získali 9 ocenení. Tento rok okrem 13 prestížnych ocenení za produktový dizajn, ocenila odborná porota aj kreatívnu stratégiu spoločnosti Logitech, teamy tvoriace obsah a partnerov za prínos v oblasti komunikácie dizajnu.

Tweetujte: Logitech vytvoril svoj nový rekord so 16 cenami @iFDESIGNAWARD za komunikáciu a produktový dizajn. Viac info na adrese: https://blog.logitech.com/2018/02/28/logitech-if-design-awards/

Ocenenými produktmi Logitech v roku 2018 sú:

“Dizajn je v centre všetkého, čo robíme, aby sme našim zákazníkom mohli prinášať nezabudnuteľné zážitky,” povedal Alastair Curtis, hlavný dizajnér v spoločnosti Logitech. “Teší nás preto, že si naše snaženie všímajú aj tak uznávané organizácie ako je iF a oceňujú náš dizajn a inovácie.”

“V tomto roku sme po prvýkrát dostali od iF aj ocenenia v kategórii komunikačného dizajnu,” povedala Heidi Arkinstall, riaditeľka marketingu v spoločnosti Logitech. „Snažíme sa vytvoriť holistické skúsenosti od produktov až po marketing, aby sme spojili ľudí s našimi značkami. Sme nadšení, že iF oceňuje náš vplyv aj u tohto dizajnu.”

Ocenenia Logitech za komunikáciu získali v kategórii film, video a kampaň:

Ceny iF DESIGN AWARDS získavajú produkty na základe nasledujúcich kritérií: kvalita dizajnu a konštrukcie, celkové prevedenie, voľba materiálov, miera inovácie, funkčnosť, ergonómia a aspekty univerzálneho dizajnu. Ceny iF DESIGN AWARDS, ktoré vyberá komisia 60 expertov z viac ako 20 krajín, sú celosvetovo vnímané ako symbol vynikajúceho dizajnu.


O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty ľudí spájajú prostredníctvom hudby, počítačových hier, videa. Medzi značky spoločnosti Logitech patria Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a ASTRO Gaming. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

Tags from the story
Written By
More from redakcia

HyperX Cloud Alpha: najlepší analógový headset do 100 EUR

HyperX Cloud Alpha je jednoznačne najlepším analógovým headsetom v cenovej kategórii do 100...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *