Frekvenčné meniče zo Slovenska, ktoré prinášajú rad výhod

frekvenčné meniče

Frekvenčné meniče dokážu ušetriť náklady za energie, výrazne znížiť opotrebenie mechanických dielov strojov a tak predĺžiť ich životnosť. Ak si objednáte frekvenčný menič od slovenskej spoločnosti VYBO Electric, pribalia vám k nemu ešte ďalšie výhody.

Kvalita, spoľahlivosť a rýchle dodanie

Frekvenčné meniče od spoločnosti VYBO Electric si môžete objednať pohodlne online, prostredníctvom e-shopu vyboelectric.sk. Spoločnosť garantuje kvalitu, dlhú životnosť, spoľahlivosť a cenovú dostupnosť. Výhodou je taktiež flexibilné dodanie. Všetky frekvenčné meniče má skladom, vďaka čomu ich vie dopraviť okamžite.

Elektromotory VYBO Electric si objednáte online, s doručením od 24 hodín

Prednosťou spoločnosti je aj široká ponuka. Vybrať si môžete z veľkého spektra frekvenčných meničov podľa vašich požiadaviek. V ponuke nájdete meniče pre štandardné aj náročné prevádzky s vektorovým riadením, ako i pre ťažké industriálne použitie. Nechýbajú ani modely pre prašné a mokré prevádzky s vysokým krytím proti okolitým podmienkam a frekvenčné meniče pre stredné a vysoké napätie. Spoločnosť taktiež ponúka k frekvenčným meničom aj celý rad príslušenstva.

Spoločnosť má zavedené osobné  aj telefonické poradenstvo a pomôže vám aj pri výbere frekvenčného meniča. Či už kupujete toto zariadene po prvýkrát alebo meníte staré, odborníci zo spoločnosti VYBO Electric vám poradia, ktorý produkt je pre vás najvhodnejší.

Bohaté skúsenosti a vlastné vývojové centrum

Snáď najväčšou výhodou produktov VYBO Electric sú bohaté skúsenosti tejto spoločnosti.

Ide o slovenský podnik s dlhoročnou pôsobnosťou, ktorý sa zaoberá elektrickými pohonmi a všetkým, čo s tým súvisí. V jeho ponuke okrem frekvenčných meničov nájdete aj elektroprevodovky a elektromotory.

Firma má na konte množstvo inštalácií a skúsenosti s frekvenčnými meničmi veľkých výkonov a taktiež s frekvenčnými meničmi, ktoré potrebujú spätnú väzbu. Spoločnosť má vlastné vývojové centrum, v ktorom neustále pracuje na zdokonaľovaní zariadení a taktiež  servisné stredisko. Navyše ponúka aj online riešenie problémov.

Tags from the story
,
More from Marek Poleč

Rýchly obed z KFC alebo kebab od Turkov?

Túto dilemu som dnes riešil, keď na mňa doľahol hlad. Hovorím si...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *