Huawei Mate 10 Pro je dostupný na slovenskom trhu

Spoločnosť Huawei spustila u vybraných partnerov predobjednávky najnovšieho modelu Huawei Mate 10 Pro. Tento výkonný 6″ inteligentný smartfón je dostupný v predpredaji za odporúčanú maloobchodnú cenu 799 eur. V rámci predobjednávok, ktoré potrvajú do konca novembra (alebo do vypredania zásob), dostanú zákazníci špeciálnu 360 EnVizion kameru v hodnote až 189 eur.

Huawei opäť stúpa. V rebríčku Interbrand mu patrí 70. miesto

Spoločnosť Huawei nedávno v Mníchove predstavila svoju novú vlajkovú loď HUAWEI Mate 10 Pro. Zariadenie je poháňané procesorom s umelou inteligenciou (AI) Kirin 970 a je vybavené najnovšou generáciou duálneho fotoaparátu, na vývoji ktorého spolupracovala spoločnosť Leica. Hlavný fotoaparát disponuje 12 MPx RGB (farebným) a 20 MPx monochromatickým (čierno-bielym) snímačom, optickou stabilizáciou obrazu a clonou f/1.6 pre oba objektívy, bokeh efektom a digitálnym zoomom s podporou AI.

Rad vylepšení pre dokonalú fotografiu

Fotoaparát je vybavený špeciálnymi funkciami, ako napríklad rozpoznávanie scény a objektov v reálnom čase. Snímač si teda automaticky vyberá optimálne nastavenia na základe objektu a prostredia. Huawei Mate 10 Pro podporuje pokročilú funkciu digitálneho priblíženia s detekciou pohybu pomocou AI pre jasnejšie portréty a ostrejšie snímky objektov.

6“ FullView displej a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane

Odolný celosklenený Huawei Mate 10 Pro ponúka ohromujúci 6“ FullView displej a symetricky zakrivené telo na všetkých štyroch stranách pre pohodlné držanie. Na zadnej strane zariadenia je vytvorený reflexný pás, ktorý zvýrazňuje nový duálny fotoaparát Leica.

Výkonný Kirin 970 a EMUI 8.0 pre optimalizovaný systém

Huawei Mate 10 Pro je osadený najnovším čipsetom Kirin 970. Nová nadstavba užívateľského prostredia EMUI 8.0 optimalizuje výkon a má množstvo užitočných funkcií. Napríklad funkcie umelej inteligencie, ktoré plne využívajú možnosti nového procesora Kirin 970; prekladový software, ktorý prináša rýchlejší a presnejší interaktívny preklad alebo jednoduchá projekčná funkcia na pripojenie na väčšiu obrazovku. Zariadenie taktiež dokáže na základe naučených skúseností predvídať použitie aplikácií a spravuje pamäť RAM tak, aby sa najvyužívanejšie aplikácie načítali rýchlejšie.

4000 mAh batéria s podporou HUAWEI SuperCharge

Vysokokapacitná 4000 mAh batéria podporuje technológiu rýchleho nabíjania HUAWEI SuperCharge (4,5V/5A), obsahuje systém správy batérií, ktorý rozumie správaniu používateľov a inteligentne vyčleňuje zdroje na maximalizáciu životnosti batérie. Okrem toho je HUAWEI SuperCharge prvou technológiou na svete, ktorá získala TÜV Fast-Charge Safety Certification, certifikát bezpečného nabíjania koncového zariadenia.

HUAWEI EnVizion 360 Camera k predobjednávke ako darček

Spoločnosť Huawei si spolu s vybranými predajcami pripravila ku každej predobjednávke Huawei Mate 10 Pro hodnotný darček v cene 189 eur. Akcia platí až do konca novembra alebo do vypredania zásob v predajniach a e-shopoch Orange, O2, NAY, Alza, Datart, Mall.sk, OKAY.

HUAWEI EnVizion 360 Camera je najkompaktnejšia prenosná kamera na svete, ktorá podporuje pohodlné zdieľanie na sociálnych médiách. Vďaka elegantnému dizajnu a dobrej kompatibilite to nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí si do smartfónu s portom USB C nainštalovať aplikáciu HUAWEI 360 Camera a pripojiť toto šikovné zariadenie do telefónu. Aplikácia sa aktivuje automaticky. S dvojitými 13 MPx kamerami vytvoríte 5K snímky a 2K videá pri rýchlosti 30 snímok za sekundu. Navyše sa fotografie a videá dajú prezerať v mnohých zaujímavých režimoch ako panoráma, rybie oko, planéta alebo 360 panoráma. S fotoaparátom HUAWEI EnVizion 360 stačí jedno kliknutie. Facebook, Twitter, YouTube a ďalšie sociálne siete sú predinštalované v rámci aplikácie Huawei 360 Camera. Zapojte, foťte, buďte kreatívni a zdieľajte na jeden klik!

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby spoločnosti Huawei sú k dispozícii vo viac ako 170 krajinách a používa ich tretina svetovej populácie. V roku 2016 sa spoločnosť umiestila na 3. mieste v dodávkach smartfónov. Šestnásť R&D (výskumných a vývojových) center bolo založených v USA, Nemecku, Švédsku, Rusku, Indii a Číne. Huawei Consumer BG je jednou z troch business divízií spoločnosti a sústreďuje sa na smartfóny, PC a tablety, nositeľné zariadenia a cloudové služby. Globálna sieť Huawei je postavená na 20 rokoch bohatých skúseností v telekomunikačnom priemysle a jej cieľom je prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom na celom svete.

Informácie zo sveta Huawei Consumer BG nájdete denne aktualizované na:

URL: https://www.consumer.huawei.com
Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/
Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/
YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Huawei a Leica v čele revolúcie v mobilnej fotografii

Pred niečo vyše 100 rokmi spoločnosť Leica navždy zmenila svet fotografie. Teraz...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *