Huawei Mate 20 Pro prichádza s bohatou porciou príslušenstva

Nový top smartfón spoločnosti Huawei, model Mate 20 Pro, na seba strhol už na svojom októbrovom predstavení v Londýne veľkú pozornosť. Okrem inovatívneho telefónu si však pozornosť zaslúži aj bohatá nádielka praktického príslušenstva, ktoré umožňuje využiť jeho potenciál skutočne naplno.

Ochrana na prvom mieste

Prémiové zariadenie si zaslúži prémiovú ochranu. Tá prichádza priamo z dielne jeho výrobcu: Huawei ponúka k svojmu top modelu na výber hneď z dvoch druhov praktických obalov. Púzdro Smart View disponuje flipovou konštrukciou s ochranou prednej strany, no zároveň vám ani v zatvorenom stave neunikne nič dôležité vďaka priehľadnej ploche, ktorá pokrýva časť displeja a so zapnutým režimom Always On na displeji umožňuje nepretržité zobrazovanie času, dátumu, počasia či notifikácií.

Ešte praktickejšiu alternatívu predovšetkým pre milovníkov multimediálneho obsahu predstavuje tzv. Wallet Cover. Opäť chráni aj najzraniteľnejšiu, prednú stranu smartfónu, no po otvorení a zložení sa z neho stane praktický držiak, ktorý oceníte napríklad pri prehrávaní videí.

Nabíjanie, aké tu ešte nebolo

Huawei Mate 20 Pro sa pýši skutočne veľkou batériou s kapacitou 4200 mAh, ktorá udrží prístroj v plnej prevádzke viac než jeden deň. V prípade, že bude smartfón dobíjaný káblom prostredníctvom dodávanej SuperCharge nabíjačky s výkonom 40W, nabije sa z 0 % na približne 70 % kapacity už za pol hodinu.

Prelomovou novinkou pri modeli Mate 20 Pro je podpora najrýchlejšieho bezdrôtového nabíjania na svete. O mimoriadne pohodlie sa stará doplnková 15W bezdrôtová nabíjačka výrobcu, ktorá dokáže za 30 minút dobiť približne jednu tretinu kapacity batérie Mate 20 Pro. Rovnako je možné k novinke dokúpiť aj praktickú SuperCharge autonabíjačku.

Nový štandard pamäťových kariet

Interné úložisko smartfónu o veľkosti 128 GB je možné rozšíriť o pamäťové karty nového formátu nanoSD, ktoré vyvinul Huawei a v nasledovných mesiacoch sa stanú štandardom rozšíriteľnej pamäte pre mobilné zariadenia. Jej hlavnou výhodou je úspora miesta – nový formát pamäťového média má totiž rovnaké rozmery ako nano SIM karta. NanoSD karty je možné zakúpiť v kapacite 64 GB, 128 GB a 256 GB.

Špeciálny tip na vianočný darček

Huawei si pred Vianocami pre nadšencov mobilného príslušenstva pripravil špeciálnu vychytávku: darčekové balenie, ktoré obsahuje bezdrôtovú nabíjačku a nanoSD pamäťovú kartu s kapacitou 128 GB. Táto dvojdielna sada doplnkov v elegantnom darčekovom balení v hodnote 169 eur je dostupná u operátora Orange za špeciálnu cenu – iba 49 eur do konca roka 2018

Informácie zo sveta Huawei Consumer BG nájdete denne aktualizované na:

URL: https://consumer.huawei.com/sk/
Facebook: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
Twitter: https://twitter.com/HuaweiCZ_SK
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk

O Huawei Consumer Business Group

Produkty a služby spoločnosti Huawei sú k dispozícii vo viac ako 170 krajinách a používa ich tretina svetovej populácie. V roku 2018 sa spoločnosť umiestnila na 2. mieste v dodávkach smartfónov. Šestnásť R&D (výskumných a vývojových) centier bolo založených v USA, Nemecku, Švédsku, Rusku, Indii a Číne. Huawei Consumer BG je jednou z troch business divízií spoločnosti a sústreďuje sa na smartfóny, PC a tablety, nositeľné zariadenia a cloudové služby. Globálna sieť Huawei je postavená na 20 rokoch bohatých skúseností v telekomunikačnom priemysle a jej cieľom je prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom na celom svete.

Tags from the story
, ,
Written By
More from redakcia

Porsche Taycan: Prvý elektromobil od Porsche už čoskoro!

Najnovší model od Porsche pre rok 2020, plne elektrický Taycan sedan príde...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *