A password will be e-mailed to you.

Témou číslo jeden týchto dní je čistota a dezinfekcia. A to nielen rúk, ale aj predmetov, ktoré často používame. Na mobilný telefón či nositeľnú elektroniku sa však často zabúda.

Práve smartfóny sú doslova semeniskom rôznych neviditeľných nečistôt, baktérií a vírusov. Podľa prieskumu britskej spoločnosti Initial Washroom Hygiene z roku 2018 sa na displeji smartfónu nachádza až sedemkrát viac nečistôt, ako na doske toalety.

Antibakteriálne mydlá v tomto prípade nepomôžu. Účinnejšie je pretrieť smartfón suchou handričkou, ktorá nepúšťa vlákno (napríklad na okuliare). Najefektívnejšie odstránenie patogénnych látok z mobilu však zabezpečuje len jeden spôsob: jeho vyčistenie UV žiarením.

Tento proces majú na starosti špeciálne zariadenia, niečo ako “soláriá” pre mobil. Ich pôsobením sa dá odstrániť až 99% baktérií z povrchu smartfónu.

Bezplatné čistenie UV svetlom pre telefóny Huawei v záruke

Ak ste majiteľom smartfónu alebo hodiniek Huawei v záručnej lehote, môžete využiť bezplatné vyčistenie UV zariadením v jednom z autorizovaných servisov. Doklad o kúpe zariadenia nie je potrebný. To, či je váš telefón ešte v záruke, jednoducho skontrolujete v aplikácii HiCare, ktorá je dostupná pre všetky smartfóny Huawei.

Samotný proces čistenia trvá približne 10 minút, servisný technik zariadenie vyčistí na počkanie. Stačí s telefónom alebo hodinkami navštíviť jeden z týchto šiestich autorizovaných servisov:

• Bratislava Relax (iFix)
• Bratislava OC Avion (iFix)
• Bratislava OC Bory Mall (iFix)
• Bratislava OC Aupark – NAY (iFix)
• Bratislava OC Central – NAY (iFix)
• Nitra OC Mlyny (iFix)

Ponuka platí od dnes, 13. marca 2020 do konca mesiaca. O jej prípadnom predĺžení budeme informovať.

O Huawei Consumer Business Group

Spoločnosť Huawei poskytuje produkty a služby vo viac ako 170 krajinách, pričom ich využíva viac než tretina svetovej populácie. Pätnásť R&D (výskumných a vývojových) centier v Nemecku, Švédsku, Rusku, Indii, Číne a USA sa stará o inovatívne líderstvo spoločnosti. Huawei Consumer BG je jednou z troch business divízií Huawei a sústreďuje sa na smartfóny, PC a tablety, nositeľné zariadenia a cloudové služby. V roku 2019 sa spoločnosť umiestnila na 2. mieste v dodávkach smartfónov. Pilierom globálnej siete Huawei sú viac než 20-ročné skúsenosti v telekomunikačnom priemysle. Jej cieľom je prinášať najnovšie technológie spotrebiteľom na celom svete.

Žiadny ďalší článok