HyperX rozširuje svoj rad DDR4 SDRAM o Predator a Predator RGB

Kingston

HyperX, herná divízia spoločnosti Kingston Technology, Inc., dnes ohlásila rozšírenie svojich sérií Predator DDR4 RGB a Predator DDR4. Predator DDR4 RGB je teraz dostupný v rýchlostiach do 4000MHz a HyperX Predator DDR4 je dostupný až do veľkosti 128 GB a frekvencii do 4133MHz. Pamäte HyperX sú navrhnuté pre hráčov, nadšencov a extrémne výkonné počítače.

HyperX Cloud Alpha: najlepší analógový headset do 100 EUR

Nové pamäte Predator DDR4 RGB a Predator DDR4 sú vhodné na použitie v zostavách s najnovšími procesormi spoločností Intel a AMD. Oba produkty majú pripravené Intel XMP profily optimalizované pre lepší výkon. HyperX Predator DDR4 RGB je samozrejme vybavená LED svetelným pásom s plynulým prechodom RGB efektov. Pamäte sú kompatibilné so softvérom na ovládanie podsvietenia od väčšiny výrobcov, vrátane ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a Asrock Polycom RGB. Ďalšie informácie ohľadom kompatibility programov na ovládanie podsvietenia a základných doskách nájdete na webových stránkach jednotlivých výrobcov základných dosiek.

„Rozšírenie radu Predator DDR4 SDRAM a Predator DDR4 SDRAM RGB umožňuje nadšencom viac prispôsobiť počítač svojim predstavám a posunúť zostavu na novú úroveň,“ povedal Adrien Viaud, Field Application Engineer HyperX. „S viac než 15 rokmi praxe v oblasti herných pamätí a s kvalitou HyperX sú produkty ako FURY, Predator DIMM alebo Impact SODIMM ideálne pre hráčov vylepšujúcich si svoj počítač, či notebook.“

HyperX Predator DDR4 SDRAM tak prináša pamäte s vysokou frekvenciou a nízkym časovaním vo veľkosti od 4 GB do 16 GB v jedinom module a v kitoch dvoch, štyroch alebo ôsmich pamätí s celkovou veľkosťou 16, 32, 64 a 128 GB. Všetky moduly sú testované pri výrobe a majú doživotnú záruku. Pamäte Predator DDR4 SDRAM prinášajú to najlepšie z oboch svetov – extrémny výkon i špičkovú spoľahlivosť.

HyperX si berie svoje motto We’re All Gamers k srdcu. Nech už ste bežný hráč, profesionál, hráte na PC, mobile či konzole, cieľom HyperX je dodať vám produkty rešpektujúce potreby hráčov alebo pridať ešte o niečo viac v každej klávesnici, myši, pamäti, slúchadlách alebo podložke, ktorú pre vás pripraví.

Dostupnosť

Pamäte HyperX Predator DDR4 a HyperX Predator DDR4 RGB sú dostupné vo všetkých partnerských obchodoch. Podrobnejšie informácie môžete získať na webe divízie HyperX.

O divízii HyperX

HyperX je herná divízia spoločnosti Kingston Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, vytvorená s cieľom poskytovať hráčom, konštruktérom PC a používateľom komponenty na najvyššej úrovni. Už 15 rokov je základným poslaním divízie HyperX vyvíjať herné produkty pre hráčov – vysokorýchlostné pamäťové moduly, SSD disky, headsety, klávesnice, myši, USB flash disky a podložky pod myši. Značka HyperX získala celý rad ocenení a vytesala svoje meno na vrchol rebríčkov vďaka tomu, že konzistentne dodáva produkty, ktoré poskytujú špičkový komfort, estetiku, výkon a spoľahlivosť. Zariadenia HyperX sú na celom svete voľbou profesionálnych hráčov, technologických nadšencov a ľudí, ktorí svoje počítače pretaktúvajú, pretože spĺňa najprísnejšie nároky na produkty a vyrába ich z najlepších komponentov v danej triede. Spoločnosť HyperX už dodala po celom svete viac ako 5 miliónov headsetov.

Pripojte sa ku globálnej #HyperXFamily na facebooku facebook.com/hyperxcommunity a uvidíte, ako môžu produkty HyperX zlepšiť váš herný zážitok z konzole i PC a môžu vylepšiť výkon vášho počítača. Viac informácií nájdete tiež na stránke hyperxgaming.com. Nezáleží na tom aký skúsený hráč ste, aká je vaša úroveň alebo aké hry hráte, podporujeme všetkých hráčov kdekoľvek na svete s hlavnou myšlienkou — Všetci sme hráči.

Webová stránka: http://www.hyperxgaming.com/
Twitter: https://twitter.com/HyperX
Facebook: https://www.facebook.com/hyperxcommunity

Tags from the story
, ,
More from Marek Poleč

HP Spectre x360 14 – prelomový dizajn, inteligencia a špičkový výkon

Spoločnosť HP Inc. predstavila notebook HP Spectre x360 14, ktorý poskytuje pohodlie...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *