A password will be e-mailed to you.

Superjachta Affinity je mimoriadne krásnym, 85-metrov dlhým plavidlom, ktorá je výsledkom spolupráce medzi SuperYachtsMonaco a spoločnosťou A Group. Ide o superjachtu s dlhým, štíhlym profilom, ktorý pripomína staršie, klasické zaoceánske plavidlá. Dlhý, elegantný profil projektu Affinity signalizuje, že toto môže byť veľmi špeciálna jachta.

Jedinečný dizajnový koncept super jachty od Claydon Reeves

Spoločnosť Group A so sídlom v Monaku navrhla aj mimoriadne neobvyklý a elegantný exteriér superjachty Dynasty, ktorý bol pred tromi rokmi odovzdaný svojmu majiteľovi. So svojou nízko položenou nadstavbou a rozmernými sklenenými oknami v nadstavbe a trupe má Project Affinity oveľa klasickejší vzhľad, pričom veľa okien znamená veľa prepusteného prirodzeného svetla do interiéru.

Exteriér superjachty Affinity pozostáva z niekoľkých vonkajších salónikov a jedální, 20-metrového bazéna a vírivky s kapacitou 10 osôb. Vďaka použitiu extrémne vysokých podpier, pripomínajú všetky priestory palác. Terasa na poschodí je určená na stolovanie pod širým nebom alebo sledovanie kina pod hviezdami. K dispozícii je veľká garáž pre všetky hračky súvisiace s námorníctvom a potápaním.

Hlavným lákadlom však bude hlavný partmán, ktorý sa rozprestiera na obrovskom priestore o rozlohe 100 metrov štvorcových. Päť ďalších hosťovských apartmánov je rovnako veľkoryso veľkých, každý o rozlohe asi 25 metrov štvorcových. Spoločnosť A Group sa postarala o to, aby sa projekt Affinity mohol pochváliť aj relaxačným priestorom o rozlohe 100 metrov štvorcových. Ten pozostáva z kúpeľov, fitnes centra, sauny, hammam a masážneho salónu.

Masívne, posuvné dvera zo skla spájajú tento veľkorysí priestor so zadnou palubou. Tu je k dispozíciije sklopná bočná terasa, na ktorej svoje súkromie nájdu páry a ktorá sa nachádza iba pár metrov nad vodou. Okrem toho je interiér tejto superjachty mimoridne krásny, pričom pozostáva z veľkých salónikov, kinosály ako aj formálnych jedálenských priestorov. Vďaka dvojitým 16V 4000 MTU motorom dosahuje Affinity cestovnú rýchlosť 18 uzlov a maximálnu rýchlosť 20 uzlov.

Zdroj: theagroup.mc

Žiadny ďalší článok