Kupujte alternatívne tonery od špecialistov. Usporíte nemalé finančné prostriedky

tonery

Repasované a alternatívne tonery sú tŕňom v oku všetkým výrobcom tlačiarní. Tí by ich najradšej zakázali, alebo aspoň stiahli z trhu. Originálne náplne sú však pomerne drahé a ak tlačíte často a veľa znamenajú cestu do záhuby.

Spoločnosť Soft-Tech, s.r.o. sa zaoberá dovozom a distribúciou spotrebného materiálu do atramentových a laserových tlačiarní a multifunkcií. Prevádzkuje internetový obchod s kvalitnými renovovanými a kompatibilnými atramentovými kazetami, laserovými tonermi a iným spotrebným materiálom pre tlačiarne.

Sprievodca výberom a kúpou vhodnej tlačiarne (3. časť)

Okrem alternatívnych a kompatibilných náplní sú v ponuke aj originálne kazety a tonery priamo od výrobcov. Sortiment je neustále aktualizovaný o náplne a tonery do nových modelov tlačiarní. K dispozícii však stále ostáva aj ponuka náplní pre staršie tlačiarne a multifunkčné zariadenia.

Spolupráca iba s overenými dodávateľmi

Počas niekoľkoročnej doby existencie spoločnosti vznikla databáza veľmi kvalitných dodávateľov. Spoločnosť spolupracuje s overenými dodávateľmi a výrobcami v zahraničí aj na Slovensku. Veľkým benefitom je aj poskytované poradenstvo. Určené je pre zákazníkov, ktorí si sami nevedia poradiť s výberom vhodných náplní, alebo pri výmene kaziet, tonerov a optických jednotiek. O pomoc môžete požiadať aj v prípade výberu vhodného papiera a fotopapiera.

Spoločnosť disponuje vlastným skladom s viac ako 10 000 produktmi k okamžitému odberu. 99% zásielok je možné doručiť na druhý deň. V prípade nedostupnosti tovaru na sklade sa objednáva u výrobcu, pričom tento proces netrvá viac ako 3 dni. Ak na stránke internetového obchodu nenájdete hľadaný toner alebo cartridge, spoločnosť vám ho rada objedná. Stačí poslať email s dopytom a onedlho dostanete cenovú ponuku.

Čo sú to vlastne alternatívne tonery a cartridge?

Alternatívne náplne vyrába iný výrobca. Predstavujú alternatívu (náhradu) k originálnej kazete. Alternatívna kazeta môže byť úplne nová (kompatibilná) alebo renovovaná. Všetky komponenty a obal sú  úplne nové. Jednou z takýchto kaziet je alternatívny laserový toner HP Q2612A so svojim fantastickým pomerom hodnoty k cene.

Renovované kazety sa vyrábajú z použitých originálnych kaziet. Pri renovovanej kazete sa použije iba plastové telo originálneho tonera, pričom všetky jej komponenty (optický valec, stierka optického valca, PCR valec, čipy) sú vymenené za nové. Výhodou renovácie oproti kompatibilnej kazete je v tom, že všetky vyrobené kazety sú otestované. Tým sa znižuje riziko predaja nekvalitných tonerov.

Čo znamená 5-percentné pokrytie v prípade formátu A4?

Ide o celosvetový štandard, ktorý určuje výdatnosť kazety. Napr. ak je uvedené, že kazeta vytlačí 2000 strán pri 5% pokrytí strany A4, znamená to, že ak budete tlačiť dokumenty na ktorých je tlačená plocha 5% (text alebo grafika) z celkovej plochy papiera, vtedy vydrží toner 2000 strán.

Ak bude pokrytie strany 10% (čo je dvojnásobok) v tomto prípade toner vydrží polovicu teda 1000 strán. Údaj o počte vytlačených strán je len informatívny. Kazeta môže vytlačiť viac ale aj menej strán. Závislosť sa určuje od kvality tlače, hustoty, jasnosti a iných parametrov.

Odpredajte svoje staré laserové tonery

Spoločnosť sa zaoberá aj výkupom originálnych nerepasovaných laserových tonerov. Atramentové kazety (cartridge) ani štartovacie kazety sa nevykupujú. Štartovacie kazety sú totiž jednorazové. V prípade reklamácie, alebo v prípade problému s tonerom alebo atramentovou kazetou sa postupuje podľa reklamačných podmienok spoločnosti. Je nutné vyplniť reklamačných protokol a tovar zaslať na adresu spoločnosti. Ak bude reklamácia oprávnená, tovar vám vymenia za nový.

O spoločnosti Soft-Tech spol. s.r.o

Spoločnosť Soft-Tech, s.r.o. funguje od roku 2008. Okrem overených produktov vo firme sledujú aj najnovšie trendy, aby sme mohli zákazníkom priniesť niečo nové. Spoločnosti nie je cudzia komunikácia a o stave objednávky je zákazník vždy v predstihu informovaný.

Množstvo spokojných zákazníkov, recenzie overené zákazníkmi, ale aj pripomienky, čo by bolo dobré zmeniť, firme pomáhajú v zlepšovaní. Spoločnosť sa zákazníkom snaží prinášať produkty za najlepšie ceny. Benefitom sú aj rôzne akcie a vernostné zľavy. Kvalitu všetkých náplni predávaných spoločnosťou Soft-Tech s.r.o. potvrdzujú certifikáty SMTC, SIRA Certification, Bureau Veritas.

Sortiment dopĺňajú kvalitné papiere, fotopapiere, fólie a samolepiace etikety. K dispozícii sú kancelárske potreby pre archiváciu dokumentov (dátové média, USB kľúče), skartovacie zariadenia a vôbec o všetko, čo s prácou v kancelárii nejakým spôsobom súvisí. Veľký dôraz je kladený na to, aby bolo všetky produkty dostupné v čo najvýhodnejšom pomere, najvyššej kvality a dostupnej ceny.

Zdroj: naplne-do-tlaciarni.sk

Tags from the story
, , ,
More from Marek Poleč

Virtual Palm Beach, alebo miliónové jachty z pohodlia vášho domova

Virtual Palm Beach je najväčšia virtuálna prehliadka jácht na svete. Otvorená bola...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *