Logitech je jednou z najinovatívnejších spoločností v oblasti dizajnu

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) oznámila, že bola uznaná Fast Company ako jedna z “Top 10 najinovatívnejších spoločností v oblasti dizajnu,” čím sa dostáva do rebríčku Most Innovative Companies (MIC) pre rok 2018.

Tweetujte: @Logitech sa dostáva do rebríčku @fastcompany ako jedna z Top 10 najinovatívnejších spoločností v oblasti dizajnu. http://logt.ly/fastcomostinnovative

“Za ostatných päť rokov spoločnosť Logitech dramaticky zvýšila svoju úroveň inovácií, vyhlásil Bracken Darrell, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech. “ Vždy sme mali silný inžiniering, no snažili sme sa zlepšiť aj náš inovačný motor tým, že sme sa v každom kroku sústredili na spotrebiteľov. Ešte tam nie sme, ale až sa tam dostaneme, nebudeme už len produktovou spoločnosťou. Budeme dizajnérskou spoločnosťou. To je naším cieľom. Je to česť vidieť náš pokrok, ktorý si všimli aj vo Fast Company a zaradili nás medzi takú pôsobivú skupinu spoločností.”

Rebríček Fast Company Najinovatívnejších spoločností zostavujú editori, reportéri a spolupracovníci Fast Company. Z celosvetového výberu 1,500 spoločností sa do rebríčku Fast Company v kategórii Dizajn dostalo iba 10 spoločností.

Aktuálne vydanie Fast Company so zoznamom “Najinovatívnejších spoločností” (Marec-Apríl 2018) si môžete pozrieť online na adrese www.fastcompany.com/MIC, prípadne v aplikácii Fast Company v iTunes.

V minulom roku získali klávesnica Logitech K780 Multi-Device Wireless Keyboard a inteligentné tlačidlo  Logitech Pop Smart Button od Fast Company čestné uznanie v produktovej kategórii Innovation By Design Awards.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty ľudí spájajú prostredníctvom hudby, počítačových hier, videa. Medzi značky spoločnosti Logitech patria Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Huawei a Leica v čele revolúcie v mobilnej fotografii

Pred niečo vyše 100 rokmi spoločnosť Leica navždy zmenila svet fotografie. Teraz...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *