Logitech G – bezdrôtová mechanická klávesnica a bezdrôtová herná myš novej generácie

Logitech G, herná značka spoločnosti Logitech dnes oznámila uvedenie dvoch nových produktov, ktoré posúvajú hranice bezdrôtového hrania s vysokým výkonom.

Nová bezdrôtová herná myš s technológiou LIGHTSPEED má oficiálny názov Logitech G603 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse – jedná sa o hernú myš novej generácie, ktorá využíva nový pokročilý optický senzor HERO a bezdrôtovú technológii LIGHTSPEED značky Logitech G. Druhou novinkou je vysoko výkonná bezdrôtová klávesnica Logitech G613 LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard, ktorá bola navrhnutá pre hráčov požadujúcich výkonnosť mechanických spínačov a zároveň slobodu bezdrôtového hrania. A Logitech G k tomu navyše predstavuje aj vysoko kvalitnú veľkú hernú podložku pre myš Logitech G840 XL Gaming Mouse Pad. Keď použijete všetky tieto tri produkty spolu, výsledkom bude bezdrôtová stolná zostava novej generácie.

Tweetujte: Nepokazte si kvôli káblom pocit z hry. @LogitechG predstavuje bezdrôtovú mechanickú klávesnicu G613 a bezdrôtovú hernú myš G603. http://blog.logitech.com/?p=26107

„Vďaka technológiám LIGHTSPEED a POWERPLAY sa sen o nespútanom bezdrôtovom výkone bez kompromisov stal skutočnosťou,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech G. „Nový senzor HERO použitý v našej bezdrôtovej myši a nová bezdrôtová mechanická klávesnica dokazujú náš zámer posúvať bezdrôtový výkon stále vred naprieč našimi produktovými radmi.“

Optický senzor HERO

Naším cieľom bolo vytvoriť vysoko výkonnú bezdrôtovú hernú myš, ktorá tiež ponúka dlhú výdrž batérií a vytvorili sme úplne nový senzor. Nazýva sa to HERO, čo je akronym pre „High Efficiency Rated Optical (sensor)“, čiže optický snímač s vysokým výkonom a rýchlosťou prenosu novej generácie. Snímač HERO ponúka presné a precízne snímanie pohybu s rýchlosťou 12 000 DPI bez akcelerácie alebo vyhladzovania, pričom má 10-krát menšiu spotrebu energie v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami.

Bezdrôtová herná myš novej generácie

Myš Logitech G603 prináša dokonalú bezdrôtovú slobodu s výkonom, ktorý je dostatočne vysoký aj pre tých najnáročnejších hráčov. Je to prvá herná myš vybavená senzorom HERO značky Logitech G, ktorý má výnimočne precízne snímanie pohybu a vysokú presnosť vďaka rozlíšeniu až 12 000 DPI. Myš Logitech G603 využíva vysoký energetický potenciál snímačov HERO a vďaka tomu ponúka maximálny výkon počas viac ako 500 hodín nepretržitého hrania. Myš využíva bezdrôtovú technológiu LIGHTSPEED, aby poskytla bezkonkurenčnú spoľahlivosť, ktorá dokonca prekoná i mnohé herné myši pripojené káblom.

Vysoko výkonná mechanická klávesnica

Klávesnice Logitech G613 je navrhnutá pre plnú funkčnosť v bezdrôtovom svete. Je preto vybavená bezdrôtovou technológiou LIGHTSPEED, ktorá jej umožňuje super rýchly prenos stavových hlásení každú jednu milisekundu. Má aj rozhranie Bluetooth na pripojenie k rôznym zariadeniam. S dvoma batériami typu AA sa môžete hrať až 18 mesiacov. Klávesnica Logitech G613 má šesť programovateľných „G“ tlačidiel, ktorým môžete priradiť vlastné sekvencie príkazov (makrá) alebo interné príkazy v hrách a mať tak všetko k dispozícii na jedno stlačenie. Navyše používa mechanické spínače Romer-G™, ktoré exkluzívne vyvinula značka Logitech G a ktoré poskytujú bezkonkurenčný výkon s neuveriteľnou citlivosťou a životnosťou. Spínače Romer-G na zopnutie potrebujú len 1,5 mm a zaregistrujú tak stlačenie tlačidla až o 25 percent rýchlejšie a s nižším zdvihom než konkurenčné modely. K aktivácii tlačidiel stačí aj nižšia sila 45 g, takže so spínačmi Romer-G získate prakticky okamžitú odozvu, čo minimalizuje únavu pri dlhých herných súbojoch.

Veľká podložka pre myš

Podložka Logitech G480 je určená pre hráčov, ktorí oceňujú široký herný priestor a prehľadné usporiadanie – je to extra veľká podložka pre myš, ktorú môžete rozložiť na celom stole. Svoju klávesnicu a myš môžete na ňu položiť a celá vaša zostava tak bude pôsobiť oveľa čistejšie a zjednotene.

Cena a dostupnosť

Očakáva sa, že bezdrôtová herná myš Logitech G603 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse a bezdrôtová mechanická herná klávesnica G613 LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard budú k dispozícii u predajcov na celom svete v septembri 2017 za odporúčané maloobchodné ceny 79,99 € a 149 €. Extra veľká podložka pre myš Logitech G840 Extra-Large Mouse Pad by mala byť u globálnych predajcov dostupná od septembra 2017 za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na našich webových stránkach, na našom blogu, alebo sa s nami spojte na Facebooku.

O značke Logitech G

Logitech G, značka spoločnosti Logitech International, je popredným svetovým výrobcom herných zariadení pre PC a konzoly. Logitech G sa zameriava na to, aby hráčom na všetkých úrovniach ponúkla najlepšie produkty v odvetví – klávesnice, myši, slúchadlá, podložky pre myši a simulátory, ako sú volanty a letecké páky, vytvorené kombináciou inovatívneho dizajnu, modernej technológie a hlbokej vášeň pre hry. Spoločnosť Logitech International so sídlom v Lausanne bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Tags from the story
, ,
Written By
More from redakcia

Pandora Alarm: komplexné zabezpečenie s pokročilými funkciami

Chceli by ste aby motor vášho automobilu bežal dlhé roky ako švajčiarske...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *