Logitech POWERED pre jednoduché a pohodlné nabíjanie iPhonu

Logitech

Spoločnosť Logitech ohlásila bezdrôtový nabíjací stojanček Logitech POWERED pre iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou Apple. Umožňuje iPhone nielen ľahko dobíjať, ale zároveň ho počas nabíjania používať, pričom sa dá iPhone v stojančeku umiestniť vo zvislej aj vodorovnej polohe i pri nabíjaní.

Tweetujte: Doprajte si lepšie bezdrôtové dobíjanie. Predstavujeme nový bezdrôtový nabíjací stojan @Logitech POWERED. Aby vám nič neuniklo, používajte svoj @Apple iPhone aj počas dobíjania. Viac na: https://blog.logitech.com/logitech-powered-wireless-charging-stand

„POWERED stavia na estetike a koncepcii iPhone, zjednodušuje proces bezdrôtového nabíjania a umožňuje udržiavať stále spojenie so svetom aj počas dobíjania,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka pre mobilné riešenia v spoločnosti Logitech. „Na rozdiel od bežných nabíjacích podložiek sa nemusíte namáhať so správnym umiestnením telefónu – stačí len zasunúť iPhone do kolísky. Je to naozaj kúzelne jednoduché a pohodlné najmä pre používateľov iPhone X, ktorí môžu jednoducho odomykať svoj telefón pomocou Face ID.“

S POWERED je hračkou sledovať videá, čítať recepty, sledovať oznámenia alebo komunikovať cez FaceTime®, aj keď je iPhone umiestnený v nabíjacom stojane. Pogumovaná kolíska v tvare „U“ udržuje iPhone v stabilnej polohe aj s ochranným puzdrom s hrúbkou až 3 mm, takže sa dá bezpečne a nepretržite nabíjať. POWERED má certifikáciu pre štandard Qi, je optimalizovaný pre iPhone a obsahuje ochranu proti prehriatiu, ktorá pomáha regulovať teplotu.

LED v hornej časti stojančeku informuje o nabíjaní iPhonu, zostáva však skrytá za telefónom, takže nepôsobí rušivým dojmom. POWERED je štýlovým doplnkom iPhonu doma aj v kancelárii a ľahko zapadne do každého interiéru.

Cena a dostupnosť

POWERED by mal byť k dispozícii od augusta 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €. Pre viac informácií navštívte prosím Logitech.com, náš blog ,alebo nás kontaktujte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty spájajú ľudí aj prostredníctvom hudby, počítačových hier a videa. Medzi značky spoločnosti Logitech patria aj Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Obrazy, alebo ako jednoducho pozdvihnúť úroveň vášho interiéru

Možno aj vás trápi, že vo vašej obývačke či kuchyni akoby čosi...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *