Logitech POWERED pre jednoduché a pohodlné nabíjanie iPhonu

Logitech

Spoločnosť Logitech ohlásila bezdrôtový nabíjací stojanček Logitech POWERED pre iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou Apple. Umožňuje iPhone nielen ľahko dobíjať, ale zároveň ho počas nabíjania používať, pričom sa dá iPhone v stojančeku umiestniť vo zvislej aj vodorovnej polohe i pri nabíjaní.

Tweetujte: Doprajte si lepšie bezdrôtové dobíjanie. Predstavujeme nový bezdrôtový nabíjací stojan @Logitech POWERED. Aby vám nič neuniklo, používajte svoj @Apple iPhone aj počas dobíjania. Viac na: https://blog.logitech.com/logitech-powered-wireless-charging-stand

„POWERED stavia na estetike a koncepcii iPhone, zjednodušuje proces bezdrôtového nabíjania a umožňuje udržiavať stále spojenie so svetom aj počas dobíjania,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka pre mobilné riešenia v spoločnosti Logitech. „Na rozdiel od bežných nabíjacích podložiek sa nemusíte namáhať so správnym umiestnením telefónu – stačí len zasunúť iPhone do kolísky. Je to naozaj kúzelne jednoduché a pohodlné najmä pre používateľov iPhone X, ktorí môžu jednoducho odomykať svoj telefón pomocou Face ID.“

S POWERED je hračkou sledovať videá, čítať recepty, sledovať oznámenia alebo komunikovať cez FaceTime®, aj keď je iPhone umiestnený v nabíjacom stojane. Pogumovaná kolíska v tvare „U“ udržuje iPhone v stabilnej polohe aj s ochranným puzdrom s hrúbkou až 3 mm, takže sa dá bezpečne a nepretržite nabíjať. POWERED má certifikáciu pre štandard Qi, je optimalizovaný pre iPhone a obsahuje ochranu proti prehriatiu, ktorá pomáha regulovať teplotu.

LED v hornej časti stojančeku informuje o nabíjaní iPhonu, zostáva však skrytá za telefónom, takže nepôsobí rušivým dojmom. POWERED je štýlovým doplnkom iPhonu doma aj v kancelárii a ľahko zapadne do každého interiéru.

Cena a dostupnosť

POWERED by mal byť k dispozícii od augusta 2018 za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99 €. Pre viac informácií navštívte prosím Logitech.com, náš blog ,alebo nás kontaktujte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty spájajú ľudí aj prostredníctvom hudby, počítačových hier a videa. Medzi značky spoločnosti Logitech patria aj Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Pandora Alarm: komplexné zabezpečenie s pokročilými funkciami

Chceli by ste aby motor vášho automobilu bežal dlhé roky ako švajčiarske...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *