A password will be e-mailed to you.

Ak potrebujete náplne do tlačiarní alebo tonery, ideálnou voľbou je objednať si ich z Printmania.sk. E-shop vám tovar doručí rýchlo vďaka vlastnému skladu a dopravu máte zadarmo už pri objednávke nad 5 eur. Navyše, zákazníkom prináša aj ďalšie výhody.

Ušetríte až 75 %

Na Printmania.sk vďaka prehľadnému menu ľahko nájdete náplň prakticky pre akúkoľvek značku a typ tlačiarne. Medzi najpoužívanejšie atramentové tlačiarne patria Hewlett Packard. Ak to platí aj o vašej domácnosti či kancelárii, v e-shope si môžete vybrať z mnoho desiatok náplní do tlačiarní HP. Nájdete tam originálne produkty, ale predovšetkým obrovskú ponuku kompatibilný náplní a tonerov od overeného výrobcu, ktorý je držiteľom certifikátov kvality. Sú teda skvelou náhradnou za originály, keďže ponúkajú rovnakú kvalitu, avšak až o 75 % nižšiu cenu!

Výhodne nakúpite aj pokiaľ preferujete laserovú tlač. Môžete napr. vybrať zo širokej ponuky tonerov Canon. Ani v tomto prípade nechýbajú originály ako aj široká ponuka kompatibilných tonerov, s ktorými výrazne ušetríte. A to aj vďaka sadám tonerov za výhodné ceny.

Rýchla doprava zdarma, garancia kvality + darček 

Printmania.sk má vlastný sklad s viac ako 8-tisíc položkami. Vďaka tomu, vám kuriér  doručí produkty zo skladu už do 24 hodín v celej SR. E-shop teraz ponúka novinku – sobotné doručovanie. V piatok si objednáte a už v sobotu bude tovar u vás.

Navyše, ak si objednáte iba za viac ako 5 eur, za dopravu nezaplatíte ani cent. Pokiaľ bude vaša objednávka nižšia ako táto suma, odporúčame vám zakúpiť viac kusov tovaru pre celkové ušetrenie. E-shop taktiež poskytuje doživotnú záruku na tonery, záruku proti poškodeniu tlačiarne a garanciu spokojnosti s kvalitou tlače.

Ďalším skvelým benefitom e-shopu je to, že každému, kto si objedná aspoň 4 laserové tonery, ako darček pribalia 500 ks kancelárskeho papiera A4.

E-shop overený zákazníkmi

Heslo e-shopu Printmania.sk znie „odborníci na tonery a náplne“. O tom, že toto motto používa oprávnene, svedčí už viac ako 20-tisíc spokojných zákazníkov. Dôkazom toho je prestížny certifikát Overené zákazníkmi, ktoré e-shop získal od najväčšieho porovnávača Heureka.sk. Zákazníci e-shop ohodnotili až 4,7 hviezdičkami z piatich. A až 97 % z nich uviedlo, že by tento obchod odporúčalo svojim známym. Skvelé hodnotenie, takmer plných 5 hviezdičiek, dosiahol vo všetkých sledovaných kategóriách – za dodaciu lehota, prehľadnosť ponuky aj kvalitu komunikácie.

Zdroj: printmania.sk