Päť produktov Logitech získalo ocenenie CES 2018 Innovation Honorees

Spoločnosť Logitech oznámila, že päť jej produktov získalo ocenenie CES 2018 Innovation Awards Honorees: Jaybird® RUN, Logitech® G POWERPLAY Wireless Charging System, Logitech® Circle 2, Logitech® CRAFT Advanced Keyboard with Creative Input Dial a Logitech® Flow.

Tweetujte: Päť produktov @Logitech získalo uznanie ako CES 2018 Innovation Awards Honorees. Je medzi nimi aj tvoj obľúbený produkt? Viac na https://ctt.ec/gvc0t

 “Dizajn je základným prvkom pri tvorbe všetkých produktov Logitech a venujeme veľa času tomu, aby sme ho robili správne. Preto nás neobyčajne teší, že si naše produkty všimla asociácia Consumer Technology Association,” povedal Bracken Darrell, Logitech President a CEO. “Chceme vytvárať produkty, ktoré skvelo vyzerajú, výborne fungujú a prekonávajú všetky očakávania. Je pre nás preto veľkou radosťou, že päť našich produktov bolo práve za toho ocenených.“

V tomto roku získali produkty Logitech ocenenie v týchto kategóriách:

Prestížne ocenenie CES Innovation Awards udeľuje asociácia CEA, usporiadateľ veľtrhu International CES, ktorý je globálnym miestom stretnutí pre všetkých z oblasti spotrebnej elektroniky. Veľtrh už od roku 1976 upozorňuje na úspechy v oblasti produktového dizajnu a inžinierstva.

Všetky ocenené produkty spoločnosti Logitech budú vystavené na veľtrhu CES 2018, ktorý sa uskutoční v dňoch 9.-12. januára 2018 v Las Vegas. Produkty nájdete na stánku Logitech #CP9, priamo pred Las Vegas Convention Centre oproti Central Hall. Detailný zoznam ocenených produktov CES 2018 Innovation Awards Honorees je k dispozícii na adrese: CES.tech/Innovation.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú svoje miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech vytvárať prepojenie medzi ľuďmi pomocou počítačov a dnes prostredníctvom niekoľkých značiek jej produkty ľudí spájajú prostredníctvom hudby, počítačových hier, videa a počítačov. Medzi značky spoločnosti Logitech patria aj Jaybird, Logitech G a Ultimate Ears. Spoločnosť Logitech International so sídlom v Lausanne vo Švajčiarsku bola založená v roku 1981, jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

 

Tags from the story
Written By
More from redakcia

Huawei a Leica v čele revolúcie v mobilnej fotografii

Pred niečo vyše 100 rokmi spoločnosť Leica navždy zmenila svet fotografie. Teraz...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *