Philips predstavuje nový kávovar Saeco Xelsis

Saeco Xelsis je automatický espresso kávovar z najvyššieho prémiového radu kávovarov Saeco. Milovníkom kávy umožňuje objavovať nové a nové chute jednoduchým dotykom.

Môžete pridávať aj uberať silu nápoja, teplotu, objem peny alebo striedať poradie prípravy kávy a mlieka. Zároveň si uložíte svoje obľúbené nastavenia až do ôsmich používateľských profilov a po novom taktiež naraz pripravíte dve šálky kávy vrátane cappuccina alebo latte macchiata. Ak si potrpíte na jedinečnú chuť a kvalitu kávy, radi ovládate veci jednoducho a intuitívne a milujete prémiový dizajn, je novinka Saeco Xelsis určená práve vám.

Prvotriedna technológia, luxusný dizajn, 15 rôznych kávových nápojov

Silné ristretto alebo lahodné cappuccino? Stačí prejsť prstom po najmodernejšom dotykovom displeji a vybrať si jeden z 15 rôznych kávových nápojov vrátane špecialít, ako je Americano alebo Flat White. Pomocou novej, unikátnej funkcie  Coffee Equalizer™  potom vyladíte nápoj presne podľa svojej chuti. Prispôsobíte si silu, objem, teplotu či chuť kávy, množstvo a objem peny alebo poradie prípravy kávy a mlieka. Keď objavíte také nastavenie, ktoré vám chutí najviac, stačí si ho uložiť do jedného z ôsmich používateľských profilov.

Keramické mlynčeky kávu pri mletí neprepália a zachovajú tak jej pôvodnú arómu a chuť. Zároveň garantujú dlhotrvajúci výkon a kvalitu až do 20 000 šálok. Opäť môžete experimentovať a vyladiť si bohatosť kávy pomocou dvanástich rôznych nastavení mlynčekov. O lahodnú mliečnu penu sa postará technológia Latte Perfetto.

Kvalitu kávy ovplyvňuje aj dokonale čistá voda. Patentovaný vodný filter AquaClean zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa vo vodnom okruhu kávovaru a vy si tak môžete pripraviť až 5 000 šálok kávy bez toho, aby ste museli vodný kameň odstraňovať – stačí pravidelne meniť filter. Pokiaľ si pripravíte nápoj s mliekom, Saeco Xelsis automaticky vyčistí systém na mlieko pomocou prúdu pary, takže zostane hygienicky čistý a pripravený na ďalší nápoj.

Plne automatické espresso kávovary priniesla na trh ako prvá spoločnosť Saeco z talianskej Bologne, a to už v roku 1985. Odvtedy patrí medzi najvýznamnejších výrobcov automatických kávovarov na svete. Od roku 2009 je Saeco súčasťou koncernu Philips, ktorý je garantom dobrej dostupnosti produktov a bezproblémového servisu po celom svete.

Viac na www.philips.sk/saeco-xelsis


O spoločnosti Philips

 Philips Slovakia, s. r. o., je dcérskou spoločnosťou holandského koncernu Royal Philips Electronics, jednej z najväčších elektronických spoločností na svete a najväčšej elektronickej spoločnosti v Európe s obratom 37,9 miliardy eur v roku 2000. Spoločnosť Philips Slovakia, s. r. o., bola založená v roku 1993 ako prvá medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a produktov svetelnej techniky na Slovensku. V súčasnosti Philips Slovakia, s. r. o., zabezpečuje dovoz a distribúciu spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov, svetelnej techniky, zdravotníckych prístrojov a polovodičov. Taktiež zabezpečuje záručný a pozáručný servis na všetky výrobky, ktoré dováža.

 

About Author /

Keď som v roku 2017 zakladal 21stcentury.sk, mal som na mysli jedno. Aby to bolo veľkolepé a aby to vydržalo až do konca roka 2100. V roku 2021 sme zmenili meno. Teraz sme nezávislý a ambiciózny časopis, ktorý môžete vytvárať spolu s nami. Podporíte nás kúpou produktov z nášho e-shopu.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search