Philips S9000 Prestige – Prémiový holiaci strojček pre mužov

10 Vyhotovenie
10 Dizajn
10 Výkon
10 Príslušenstvo
10

Do rúk sa nám dostal najlepší rotačný holiaci strojček na trhu. Philips S9000 Prestige je určený pre suché aj mokré holenie. Presvedčil nás svojim výkonom, vzhľadom, možnosťou bezdrôtového nabíjania ako aj množstvom príslušenstva. Holiaci strojček Philips S9000 Prestige je na trhu úplnou novinkou. Pochádza z najvyššej rady holiacich strojčekov od značky Philips a stojí na absolútnom vrchole ponuky.

Pýtate sa či naozaj potrebujete práve tento strojček aby ste s ním dosiahli perfektné výsledky? Odpoveď je áno aj nie. Existuje ale dôvod, prečo by ste sa mali o tento prémiový produkt zaujímať. Holiaci strojček Philips S9000 Prestige totiž ponúka jedinečné funkcie, ktoré na iných bežných holiacich strojčekov nenájdete.

Holiaci strojček Philips S9000 Prestige využíva technológiu NanoTech, ktorá vám pomôže dosiahnuť hladšie oholenie. Dobre sa oholíte aj s pomocou väčšiny iných holiacich strojčekov, ale iba málo z nich sa dá porovnať s týmto. Precízne a luxusne spracovaný výrobok znamená, že sa jeho čepele dostanú k vašej tvári ešte bližšie bez toho, aby ste sa porezali.

Philips S9000 Prestige: Výhody a nedostatky

Zažite dokonalý pocit z perfektného oholenia! Philips S9000 Prestige sa bude po vašej tvári dokonale kĺzať. Súčasťou balenia je aj Qi bezdrôtová nabíjačka, takže vás nebudú obťažovať žiadne káble. K dispozícii je možnosť mokrého oholenia ako aj holenie za sucha. Medzi príslušenstvo sa radí jeden exfoliačný štetec na čistenie tváre a vynikajúci nadstavec na dlhšie fúzy a bradu. Ide o úplne vodotesné zariadenie, ktoré si môžete so sebou bezpečne zobrať do sprchy.

Holiace čepeľe sa za behu automaticky prispôsobujú obrysom vašej tváre. Je tu senzor s názvom BeardAdapt, ktorý 15-krát za sekundu kontroluje, aby bolo oholenie úplne dokonalé a hladké. Vôbec pritom nezáleží na tom či ste sa holili pred dvomi dňami alebo máte niekoľko týždnové strnisko. Dodávané príslušenstvo je vysoko kvalitné a nemali sme pocit, že by bolo zbytočné. Ocenili sme aj nízku hladina hluku pri tak výkonnom stroji. Jedinou skutočnou nevýhodou je cena.

Philips S9000 Prestige: Precízne čepele NanoTech

Ak ste niekedy použili lacný holiaci strojček, možno ste zažili ten pocit akoby vás jeho čepele chceli roztrhať  namiesto toho aby vaše fúzy hladko odstrihli. Extrémne ostré čepele NanoTech sú natoľko dobré, že sa naozaj dostanú veľmi blízko k vašej pokožke. Oholenie je neuveriteľné kvalitné bez najmenšieho poklesu výkonu.

Philips S9000 Prestige: Krúžky Superb SkinComfort 

Oblasť okolo čepelí býva často krát vyrobená z tvrdého plastu, alebo ak máte šťastie z kovu. V prípade holiaceho strojčeka Philips S9000 Prestige je vyrobená z materiálu pokrytého kovovými pigmentmi pre hladké kĺzanie sa po pokožke. Ide o špeciálny povlak zabezpečujúci želaný komfort, ktorý je rozhodujúci pre dokonalé oholenie.

Philips S9000 Prestige: Geniálny senzor BeardAdapt

Tento snímač je geniálny. Ako už bolo spomenuté, kontroluje vaše fúzy 15 krát za sekundu a podľa toho sa prispôsobuje. Ak máte týždeň dlhú bradu, pre tento elektrický holiaci strojček to nie je problém. Dokonale sa prispôsobuje v 8 rôznych smeroch tak, aby boli zohľadnené jedinečné krivky vašej tváre. Bezdrôtové nabíjanie je o niečo pomalšie ako v prípade nabíjania zo siete, ale pri takom niečom ako je holiaci strojček, ktorý používate iba niekoľko minút to vôbec nie je problém. Batéria v strojčeku je totiž pripravenú na hodinu používania. Keď je úplne vyčerpaná, trvá iba 3 hodiny, kým sa úplne dobije. Strojček sa dodáva s nabíjacou podložkou Qi ktorú môžete použiť aj na príležitostné dobíjanie vášho smartfónu.

Philips S9000 Prestige: Je úplne vode odolný

Holiaci strojček môžete veľmi jednoducho vyčistiť opláchnutím pod tečúcou vodou. Môžete sa s ním dokonca holiť pri sprchovaní nakoľko je úplne vodotesný. Súčasťou balenia je okrem bezdrôtovej nabíjacej podložka QI aj veľmi pekné prenosné puzdro. Medzi ďaľšie príslušenstvo patrí štetec na čistenie tváre a jeden nadstavec na fúzy.

Philips S9000 Prestige: Oplatí sa kúpiť?

Je všeobecne známe, že Nemecko je preslávené kvalitnými holiacimi strojčekmi a preto niet divu, že spoločnosť Philips poslala svoj najnovší prémiový výrobok do 7 kvalifikovaných holičstiev v Nemecku kde sa testoval na niekoľkých stovkách rôznych ľudí. Testovalo sa viac ako 700 krát v siedmich kvalifikovaných holičstvách, na viac ako 100 vzorkách ľudí. Na základe týchto testov bol holiaci strojček Philips vybraný ako najlepší holiaci strojček vôbec. Ponúka totiž najlepšie možné oholenie a maximálne pohodlie. To je veľký úspech najmä ak zoberime do úvahy veľmi kvalitnú konkurenciu v podobe značky Braun.

Aby sme boli úprimní, ak uvažujete o tom, že kúpou holiaceho strojčeka Philips Series 9000 Prestige ušetríte, tak sa mýlite. Na trhu síce existuje množstvo kvalitných holiacich strojčekov za nižšiu cenu, žiadny z nich vám však neponúkne tie vychytávky, ktorými disponuje Philips S9000 Prestige. Spoločnosť Philips ho pomenovala názvom “Prestige”, pretože ide o prémiový holiaci strojček za prémiovú cenu. Ak túžite po najlepšom holiacom strojčeku a môžete si ho dovoliť neváhajte a zadovážte si ho! Svoju kúpu neoľutujete, pričom sa budete tešiť na každé jedno oholenie. Okrem toho získate prémiový pocit z držania drahého a kvalitného výrobku.

Cena: 450 €

Zapožičalphilips.sk

More from Marek Poleč

Virtual Palm Beach, alebo miliónové jachty z pohodlia vášho domova

Virtual Palm Beach je najväčšia virtuálna prehliadka jácht na svete. Otvorená bola...
Čítať ďalej

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *