Pripravte sa, inovatívny smartfón LG Velvet príde aj na slovenský trh

velvet

Krátko po úspešnom uvedení nového smartphonu LG VELVET do predaja v Južnej Kórei sa tento model s unikátnym dizajnom začína predávať aj v Európe. Paralelne s regiónmi ako Poľsko, Nemecko, Taliansko, Španielsko či Maďarsko sa LG VELVET objaví aj na pultoch slovenských a českých predajcov.

LG OLED opäť s najvyšším ocenením RED DOT DESIGN AWARDS

Elegantný dizajn nového LG Velvet sa nedá zameniť. Charakteristickými prvkami sú 3D zakrivené predné sklo s 6,8″ OLED Cinematic FullVision FullHD+ displejom, ladne nadväzujúcim na kovový rám a zadná strana s kompozíciou fotoaparátu, pripomínajúci efekt dažďových kvapiek.

Vďaka úzkemu profilu, len 7,9 mm možno LG VELVET považovať za jeden z najtenších smartphonov s podporou sietí 5G.

LG Velvet – vysoký výkon a možnosť Dual Screen

Veľký výkon integrovaného čipsetu Qualcomm Snadragon 765G možno tiež využiť pre pripojenie telefónu k displeju Dual Screen (v predaji samostatne za odporúčanú koncovú cenu €199), u ktorého sa dá využiť napríklad celoobrazovkový režim Wide View, plnú klávesnicu, podporu aktívneho stylusu LG, či intuitívneho multitaskingu s viacerými aplikáciami súčasne. Nový zážitok z hrania poskytuje virtuálny ovládač LG Game Pad.


Pre plné využitie potenciálu pri tvorbe osobitého obsahu poskytuje LG VELVET niekoľko unikátnych funkcií. Hlavná 48MP optika zaznamenáva snímky v plnom rozlíšení rovnako rýchlo a ľahko, ako prekvapivo efektné 3D fotografie. Tie získavajú dáta z viac snímačov. Časozberné videá s premenlivou rýchlosťou záznamu nie je potrebné upraviť v post-produkcii. Špeciálny režim analyzuje obsah a prispôsobuje rýchlosť záznamu danému obsahu. Zvuku v kvalite ASMR a funkcie Voice Bokeh zase poukazujú, že kreatívcom či YouTuberom môže byť teraz každý, stačí na to len LG VELVET.

„S príchodom LG VELVET ukazujeme novú stratégiu. Zákazník získava výnimočný tele-fón, ktorý je nielen módnym doplnkom, ale aj výkonným a spoľahlivým nástrojom za rozumnú cenu. Tú sme nastavili na odporúčaných 599€,“ hovorí Sebastian Rill zo spoločnosti LG Electronics. „Nový VELVET je telefónom, na ktorý sa tešia najrôznejší zákazníci z celého sveta, aj tí na Slovensku a v Česku,“ dodáva.

LG VELVET prichádza do predaja už v priebehu júna 2020. Vybraní predajcovia môžu v rámci pred objednávok pripraviť atraktívnu kombináciu mobilného telefónu a príslušenstva v obmedzenej dostupnosti.

O spoločnosti LG Electronics Mobile Communications

Spoločnosť LG Electronics Mobile Communications je popredný svetový výrobca udávajúci štýl v odvetví mobilných technológií a nositeľnej elektroniky prostredníctvom prelomových technológií a inovatívneho dizajnu. Neustále vyvíja vysoko konkurencieschopné základné technológie v oblasti displejov, optiky fotoaparátu, audiotechniky a batérií. LG vyrába telefóny a nositeľnú elektroniku, ktoré zodpovedajú životnému štýlu širokej škály spotrebiteľov po celom svete. LG sa snaží ponúknuť mobilný zážitok, ktorý presahuje hranice tradičných smartphonov. Ďalšie informácie nájdete na www.LG.com.

More from Marek Poleč

Komplexné fulfilment služby pre Vašu firmu a podnikanie

Fulfilment je pojem, s ktorým sa budeme v blízkej budúcnosti stretávať čoraz...
Čítať ďalej