Repasovaná výpočtová technika, alebo kde ju spoľahlivo nakúpiť

repasovaná

Predaj výpočtovej techniky je na internete v súčasnej dobe veľmi rozšírený. Existujú lepší a horší predjacovia ale aj takí, ktorí to myslia naozaj vážne a na ktorých sa môžete spoľahnúť v každom smere.

Pod pojmom lepší predajca si môže každý predstaviť niečo iné. My si myslíme, že dobrého predajcu robia v prvom rade skúsenosti a doba pôsobenia na trhu.

Náplne do tlačiarní či tonery vám doručia už do 24 hodín a bez poštovného

Spoločnosť BigON (predtým Gigacomputer) je vo svojej oblasti podnikania aktívna od roku 2006. Na trhu pôsobí už dlhých 13 rokov čím sa radí medzi najstarších predajcov obnovenej techniky na Slovensku. Za túto dobu dodala do domácností, škôl a firiem tisíce kvalitných produktov.

Opravu notebookov a počítačov má na starosti vyškolený servisný tím, ktorý každý deň pracuje na splnení požiadaviek zákazníkov. Výsledkom práce šikovných technikov sú notebooky a počítače, ktoré svojich majiteľov sprevádzajú ešte dlhé roky.

On-line obchod aj kamenná predajňa

Mnoho predajcov výpočtovej techniky pôsobí iba na internete. Lepším predajcom je taký, ktorý má svoju vlastnú kamennú predajňu. Spoločnosť BigON nepredáva tovar a služby iba formou on-line predaja ale aj vo svojej vlastnej predajni v centre mesta Banská Bystrica. Práve tu vystavuje obnovenú alebo predvádzaciu výpočtovú techniku, ktorú si môžete prísť vyskúšať osobne. Benefitom takéhoto predaja je fakt, že nemusíte čakať, kým vám tovar príde, ale máte ho ihneď k dispozícii.

Samozrejmosťou je odborné poradenstvo vyškoleným personálom. Kolegovia na predajni vám radi poradia s výberom, aby ste boli so svojim nákupom maximálne spokojní. Dokopy viac ako 25 rokov skúseností zamestnancov s predajom výpočtovej techniky je zárukou perfektnej pomoci pri výbere.

Mimoriadne žiadaným predajným artiklom sú značkové notebooky HP, ktoré sú dostupné za výhodné ceny. Úspora ktorú je možné dosiahnuť predstavuje neuveriteľných 78% z pôvodnej ceny. K dispozícii sú pritom rôzne konfigurácie so spoľahlivými procesormi Intel a AMD určené na bežnú činnosť alebo hranie. Obnovená a predvádzacia technika je k dispozícii s plnou 24 mesačnou zárukou! Získavate tak istotu, že čokoľvek by sa stalo, môžete tovar reklamovať a poslať ho do servisu. Toto vám nikto na bazároch neponúkne.

Rýchle doručenie s možnosťou nákupu na splátky

Priemerný čas doručenia tovaru od momentu objednávky je 1,7 dňa. Ak si tovar objednáte v pracovný deň do 14.00, tak na druhý deň vám volá kuriér s vašim tovarom. Kuriérske služby sú zabezpečené v spolupráci s UPS. Nemôže sa vám preto stať, že si objednáte tovar a bude potrebného ho priviezť z druhého skladu alebo od dodávateľa. Aj z tohto dôvodu je doba doručenia taká krátka.

V spoločnosti BigOn poznajú spôsob, ako dodávať profesionálne obnovenú výpočtovú techniku za zlomok ceny pôvodnej. Každý počítač, ktorý sa dostane do predaja, je 2x skontrolovaný. Prvý krát priamo u výrobcu a v servisnom stredisku kde sa robia opakované kontroly, aby sme vám mohli poskytnúť tovar špičkovej kvality.

Investícia so počítača nemusí vždy lacnou záležitosťou, preto máte možnosť zobrať si tovar na splátky cez splátkovú spoločnosť Quatro. Medzi najobľúbenejšie akcie sa radia napr. “Splátky bez navýšenia”, kde nepreplatíte ani cent navyše a zaplatíte len cenu tovaru. O týchto a iných novinkách sú zákazníci informovaní na Facebooku alebo v newslettri. Stačí sa pridať alebo prihlásiť na odber newslettra a nič podstatné vám neunikne.

Garancia 14 dní vrátenia tovaru

Nevyhovuje vám objednaný tovar? Využite možnosť vrátenia do 14 dní bez udania dôvodu. Dostanete peniaze naspäť alebo si budete môcť vybrať alternatívny tovar. Skúsení predajcovia na predajni a na chate vám vždy poradia. Ich skúsenosti a poznatky vám pomôžu pri výbere toho najlepšieho počítača alebo notebooku. Máte viacero spôsobov, ako si nechať poradiť: stačí prísť do kamennej predajne na Hornej 18 v Banskej Bystrici, využiť chat v pravom dolnom rohu webovej stránky, mailom alebo telefonicky na kontaktných telefónnych číslach.

Zdroj: www.bigon.sk

More from Marek Poleč

Huawei predstavil novú generáciu skladacieho smartfónu Mate Xs

Spoločnosť Huawei predstavila Mate Xs, novú generáciu revolučného skladacieho smartfónu. Ide o...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *