Získajte od Samsung-u tisícky hodín unikátneho obsahu zadarmo!

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak je dlhodobo jednotkou v počte lokálnych aplikácií, ktoré najviac zaujímajú slovenských zákazníkov. Najnovšie pribudla IPTV aplikácia Skylink TV – internetová televízia, ku ktorej nie je potrebný set-top box ani parabola na to, aby zákazník prijímal satelitné kanály.

Ponuka IPTV aplikácií je navyše najširšia na trhu. V Samsung Smart TV je k dispozícii 6 IPTV aplikácií – Skylink TV, Kuki, Lepší.TV, Sledovani.TV, Moderni.TV, 4NET.TV a na ďalších Samsung pracuje. Preto Samsung pripravil pre všetkých záujemcov o tohtoročné QLED, Premium UHD a UHD televízory špeciálny darček v podobe unikátnych obsahových balíčkov zadarmo. Čím vyššiu sériu si záujemcovia zakúpia, tým viac obsahu zadarmo dostanú.

Pokiaľ si zákazníci vyberú UHD televízory NU71xx až NU73xx dostanú internetovú televíziu Sledovani.TV na 2 mesiace zadarmo. Ak sa rozhodnú pre Premium UHD TV (NU74xx – NU8xxx) dostanú predplatné Sledovani.TV na 2 mesiace zadarmo a na 3 mesiace predplatné videoportálu VOYO.sk. Pri nákupe QLED TV 2018 dostanú predplatné na 2 mesiace Sledovani.TV, na 3 mesiace VOYO.sk a na 6 mesiacov HBO GO zadarmo.

Sledovani.TV je internetová televízia, ku ktorej vďaka Samsung Smart TV nepotrebujete žiaden set-top box – stačí internetové pripojenie. V ponuke je 90 kanálov, vrátane športových, ako je ČT Sport, Sport 1, Sport 2, Sport 5 alebo Arena Sport.

VOYO.sk je videoportál, na ktorom je k dispozícii viac ako 2000 filmových a seriálových titulov, kanály TV Markíza, a dokonca prístup k prémiovému televíznemu kanálu Nova Sport.

HBO GO je videotéka s produkciou HBO, ale aj Warner Brothers. HBO GO ponúka všetky série z tých najlepších seriálov ako Hra o tróny, Westworld alebo Bratstvo neohrozených. Užiť si môžete viac ako 4000 častí seriálov spoločne s výbornou ponukou filmov so slovenským dabingom alebo v pôvodnom znení so slovenskými titulkami a najlepšou ponukou titulov pre deti.

Akcia trvá do 31. decembra 2018. Ďalšie informácie o nej, ako aj postup aktivácie jednotlivých bonusových služieb sú k dispozícii na stránke https://www.samsung.com/sk/smarttv-offer.

O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi transformačnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť novo definuje svet televízorov, smartfónov, tabletov, nositeľných inteligentných zariadení a digitálnych spotrebičov, sieťových a pamäťových prvkov, LSI systémov, polovodičov a LED displejov. Pre najnovšie informácie navštívte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.

Tags from the story
More from Marek Poleč

Rýchly obed z KFC alebo kebab od Turkov?

Túto dilemu som dnes riešil, keď na mňa doľahol hlad. Hovorím si...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *