A password will be e-mailed to you.

Produkty značiek ASUS a ASUS Republic of Gamers (ROG) získali 11 ocenení CES 2020 Innovation Awards. Získané ceny demonštrujú ich výnimočný dizajn a kvalitu inžinierstva.

CES Innovation Awards je každoročné udeľovanie ocenení produktom, ktoré vynikajú svojim dizajnom. Ocenenia sa odovzdávajú v 28 kategóriách, pričom výhercov volí porota, ktorá pozostáva z dizajnérov, inžinierov a technologických novinárov. Jednotlivé produkty sú posudzované z hľadiska dizajnu, funkcionality, atraktivity pre spotrebiteľov a porovnania s konkurenciou.

Produkty s ocenením CES 2020 Innovation Awards

ASUS ZenBook Pro Duo

ASUS ZenBook Pro Duo je vybavený širokouhlým druhým displejom ScreenPad Plus, ktorý prináša úplne nové možnosti multitaskingu. 14-palcový ScreenPad Plus má rozlíšenie 4K a prirodzene dopĺňa 15,6-palcový 4K UHD OLED HDR dotykový displej a prináša používateľom neobmedzené možnosti pri práci. Extrémny výkon zabezpečuje procesor až do 9. generácie Intel Core, až 32 GB RAM, grafická karta NVIDIA GeForce RTX 2060 a rýchle úložisko až do 1 TB PCIe 3.0 x4 SSD.

ASUS ZenFone 6

ZenFone 6 prináša špičkový dizajn s displejom na celú prednú stranu a bez rušivých elementov, ako je výrez či diera v obrazovke. Tento dizajn je možný vďaka revolučnému duálnemu fotoaparátu Flip Camera, ktorý sa vďaka zabudovanému krokovému motorčeku dokáže pretočiť zo zadného fotoaparátu na selfie fotoaparát. ZenFone 6 ponúka 6,4-palcový NanoEdge displej, 5000 mAh batériu, procesor Qualcomm Snapdragon 855, duálne stereo reproduktory, 3 sloty pre SIM karty a pamäťovú kartu a 3,5 mm jack.

ASUS ZenBook 15

ZenBook 15 je jeden z najmenších notebookov na svete, za čo vďačí svojmu takmer bezrámikovému NanoEdge displeju. Vo výbave má aj trackpad ScreenPad 2.0, ktorý umožňuje efektívnejší multitasking, najnovší procesor až do 10. generácie Intel Core i7 a výkonnú grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX 1650. Vďaka PCIe SSD úložisku a až 16 GB RAM je ZenBook 15 ideálny na tvorbu komplexných dokumentov, spracovanie dát či editáciu fotiek a videa.

ASUS ZenBook Flip 15

Konvertibilný ZenBook Flip 15 je navrhnutý, aby bol všestranný, výkonný a extrémne prenosný. Jeho bezrámikový NanoEdge displej ponúka pomer obrazovky k telu na úrovni 90 %, rozlíšenie 4K UHD a verné zobrazenie farieb vďaka technológii PANTONE Validated. ZenBook Flip 15 je konvertibilný notebook, ktorý je možné využívať v štyroch režimoch: v režime notebooku, stojana, stanu a v tabletovom režime. Nový ScreenPad 2.0 funguje ako interaktívny dotykový displej, ktorý je umiestnený v touchpade, čím zvyšuje produktivitu a multitasking. ZenBook Flip 15 poháňa najnovší procesor Intel Core i7, grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1050 Max-Q, až 16 GB RAM a rýchle PCIe SSD úložisko.

ProArt Display PA32UCG

ASUS ProArt Display PA32UCG je jeden z prvých profesionálnych 32-palcových 4K displejov na svete. Ponúka 1152 zón podsvietenia a až 120 Hz variabilnú obnovovaciu frekvenciu. Monitor podporuje všetky dôležité HDR štandardy, ako je Dolby Vision, HLG a HDR10 a ponúka široký farebný gamut vo farebných priestoroch DCI-P3, Adobe RGB, sRGB, Rec 709 a Rec 2020.

ROG Phone II

ROG Phone II využíva procesor Snapdragon 855 Plus, 12 GB RAM a 6000 mAh batériu. V jeho výbave sa tiež nachádza chladiaci systém GameCool II a 120 Hz/1 ms AMOLED 10-bitový HDR displej s iba 49 ms odozvou na dotyk, ktorý poskytuje ideálny zážitok z mobilného hrania. ROG Phone II je od základu navrhnutý špeciálne pre hráčov, čomu zodpovedá viacero herných funkcií a bohaté voliteľné príslušenstvo – TwinView Dock II, ovládač ROG Kunai Gamepad a dokovacie stanice WiGig Display Dock Plus a Mobile Desktop Dock.

ROG Strix SCAR III

ROG Strix SCAR III je navrhnutý pre hráčov elektronických športov. Ponúka špičkový hardvér a pokročilé chladenie a tiež aj 300 Hz displej – najrýchlejší na svete v kategórii notebookov. Funkcie ako ROG Keystone a Aura Sync umožňujú hráčom prispôsobiť si ich počítač a grafická karta až do NVIDIA GeForce RTX 2070 využíva naplno potenciál rýchleho displeja. Inteligentné chladenie a funkcia ROG Boost umožňujú pretaktovanie grafickej karty až do 1540 MHz pri 115 W. Strix SCAR III využíva najnovší procesor Intel Core i9-9880H s frekvenciou až 4,1 GHz na jedno jadro. 8 jadier v kombinácii s až 32 GB DDR4-2666 pamäťou umožňujú hráčom súbežne hrať, chatovať aj streamovať.

ROG Strix Arion

ROG Strix Arion je prvý obal na SSD úložisko na svete so svetelnými efektami ASUS Aura Sync RGB. Obal je určený pre M.2 NVMe SSD úložiska formátu od 2230 do 2280 a ponúka USB-C 3.2 Gen 2 konektivitu s rýchlosťami až do 10 Gbps.

ROG Kunai Gamepad

Modulárny ROG Kunai Gamepad prináša najlepší zážitok z mobilného hrania a to bez ohľadu na to, či hráte na smartfóne alebo na externom displeji.

O spoločnosti ASUS

ASUS je oddaný tvorbe produktov pre dnešný a zajtrajší inteligentný život a podľa magazínu Fortune je jednou z najviac obdivovaných spoločností. Rozsiahle portfólio spoločnosti obsahuje produktové rady Zenbo, ZenFone, ZenBook a širokú paletu IT zariadení a komponentov rôznych odvetví vrátane AR, VR a IoT. ASUS zamestnáva na svete viac ako 16 000 ľudí a viac ako 5 000 špičkových talentov v R&D. Spoločnosť poháňa túžba inovovať a záväzok kvality. ASUS v prepočte na každý deň získa až 11 ocenení.