A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Technics predstavuje nový špičkový bezdrôtový audiosystém OTTAWA™ S SC-C50. Ten je vybavený najmodernejšími akustickými technológiami a v kompaktnom prevedení prináša vynikajúci zvuk vhodný aj do väčšieho priestoru. Vďaka špeciálnemu kalibračnému systému si majitelia môžu tento skvelý zvuk vychutnať na ľubovoľnom mieste v domácnosti bez toho, aby k tomu potrebovali akékoľvek káble. K ďalším prednostiam patrí kompatibilita s najrôznejšími streamingovými službami, možnosť hlasového ovládania a prehrávanie hudby z rôznych zdrojov.

Čistý kvalitný  zvuk do priestorov každého druhu

Štyri jednotky JENO a technológia LAPC (Load Adaptive Phase Calibration)

O skvelý zvuk sa starajú okrem iného hneď štyri jednotky Technics JENO, ktoré vďaka optimálnemu usporiadaniu membrán tlmia šum a zabraňujú zvukovým vadám. Technológia JENO funguje výborne aj v kombinácii s priestorovým systémom Space Tune™. Model OTTAWA™ S SC-C50 okrem toho ponúka funkciu LAPC, teda vlastnú adaptívnu technológiu firmy Technics pre dokonalú synchronizáciu zvukového výstupu s reproduktormi. Systém meria prúd aj odpor integrovaných reproduktorov a podľa toho upravuje zvukové charakteristiky. Vďaka tomu sa užívatelia môžu tešiť na vynikajúci poslucháčsky zážitok s priestorovým zvukom na všetkých frekvenciách.

OTTAVA S SC-C50

OTTAVA S SC-C50

Kompaktné prevedenie s mohutným zvukom

Špeciálne tvarovaný reprosystém v sebe skrýva 3 stredové membrány, 3 výškové reproduktory (tweetery) a jeden basový subwoofer. Priestorová orientácia jednotlivých membrán (do strán aj uprostred) je zárukou dokonale jasných vokálov a pôsobivého sterea. Vďaka starostlivému usporiadaniu membrán nedochádza ku zvukovým interferenciám ani ku skresleniam, ku ktorým majú podobne malé audiosystémy občas sklon.

Výkonné membrány

Tri výškové membrány (tweetery) s veľkosťou 1,6 cm reprodukujú kvalitný zvuk až po frekvenciu 50 kHz. Fungujú výborne predovšetkým v kombinácii so subwooferom veľkosti 12 cm, smerujúcim dopredu. Celkovo sa v pevnom tele zo skleného vlákna nachádza 7 membrán, takže výsledkom je hutný a prierazný zvuk v priestorovom usporiadaní 3.1.

Skvelý zvuk do každého prostredia

Space Tune™

K vynikajúcemu zvuku na každom mieste v každej miestnosti prispieva tiež systém Space Tune™, ktorého úlohou je optimalizovať zvukový výstup pre daný priestor. K dispozícii sú tri prednastavené hodnoty a tiež automatický režim, kedy si systém sám nastaví optimálnu charakteristiku pomocou mikrofónu na riadiacej jednotke. Tento režim je možné spustiť stlačením tlačidla na riadiacej jednotke, prípadne z aplikácie na mobilnom zariadení.

OTTAVA S SC-C50

OTTAVA S SC-C50

Veľký výber streamingových služieb a jednoduché ovládanie  

Podpora technológie Google Chromecast

Vďaka podpore systému Google Chromecast možno počúvať hudbu z najrôznejších streamingových služieb, stačí na to obyčajný chytrý telefón. Hudba sa bezdrôtovo prenáša priamo do hlavnej jednotky a teda nedochádza k žiadnemu zhoršeniu zvukovej kvality. A ak k systému pripojíme ďalšie reproduktory s podporou Google Chromecast, možno hudbu prehrávať v rôznych miestnostiach v domácnosti. K dispozícii je aj vylepšený stereo režim v prípade, že pomocou Google Chromecast prepojíte dva systémy OTTAWA™ S SC-C50S.

Podpora systému Google Assistant

Ak je v rovnakej sieti zapojený reproduktor s podporou technológie Google Voice, možno na ovládanie audiosystému OTTAWA™ S SC-C50 použiť hlasové príkazy v rámci systému Google Assistant. To sa hodí predovšetkým v prípade, že má užívateľ plné ruky.

Dokonalá kompatibilita

Okrem prehrávania z USB a analógového či optického vstupu podporuje OTTAWA™ S SC-C50 aj technológie Bluetooth, Google Chromecast, Spotify, Tidal alebo sieťové prehrávanie. O zdroje hudby teda rozhodne nebude núdza.

Obľúbené funkcie

Na riadiacej jednotke je možné nastaviť až 9 užívateľských sád, napríklad obľúbené internetové rádiá, playlisty na Spotify či zoznamy piesní z USB. Môžete teda počúvať obľúbenú hudbu, bez toho aby ste spustili aplikáciu.

Elegantný nadčasový dizajn

Okrem praktických funkcií ponúka OTTAWA™ S SC-C50 aj elegantný dizajn. Okrem toho je však aj funkčný – masívny hliníkový panel na hornej strane vylepšuje stabilitu šasi a skvelý OLED displej obklopujú šikovné ovládacie tlačidlá. K elegantnému prevedeniu prispievajú aj otvory na zadnej strane. Aj ich funkcia je však rýdzo praktická – odvádzajú z prístroja prebytočné teplo. Štýlový oblúkovitý tvar zase zabraňuje nechceným vibráciám, najmä pri púšťaní hudby vo väčšom priestore. Vďaka tomu môžete systém umiestniť kam sa vám len zachce. Okrem toho môžete voliť medzi čiernou alebo bielou farbou.

Ďalšie informácie: technics.com, alebo profil technics.global na Facebooku či @technics na Twitteri.

O spoločnosti Panasonic

Panasonic Corporation je celosvetovým lídrom v rozvoji elektronických technológií a riešení pre zákazníkov v odvetví spotrebnej elektroniky, bývania, automobilovom priemysle a podnikových riešeniach. V roku 2018 oslavuje spoločnosť sté výročie založenia, od tej doby rastie v globálnom meradle. V súčasnosti má po celom svete 591 dcérskych spoločností a 88 pridružených spoločností, ktoré za finančný rok končiaci 31. marcom 2018 zaznamenali konsolidované čisté tržby vo výške 61,4 miliárd Euro. Hlavným cieľom Panasonic Corporation je vytvárať nové hodnoty prostredníctvom inovácií v rôznych odboroch a využívanie svojich technológií na zabezpečenie lepšieho života a lepšieho sveta pre svojich zákazníkov. Ak sa chcete o skupine Panasonic dozvedieť viac, navštívte http://www.panasonic.com/global.

Žiadny ďalší článok