Spotrebiče Miele, alebo uspokojte sa iba s tým najlepším

Chcete mať istotu, že za svoje peniaze dostanete vždy iba tie najlepšie domáce spotrebiče? Existuje na to jediná odpoveď. Kúpte si spotrebiče Miele a budete spokojný. Tento tradičný nemecký výrobca sa už od svojho založenia v roku 1999 riadi svojim prísľubom kvality s mottom „Vždy lepší“.

Znamená to: Robíme všetko pre to, aby sme boli „Vždy lepší“ ako všetci ostatný dodávatelia a „Vždy lepší“, ako už sme.

Miele Blackboard: Chladnička, ktorá vám v rodine zlepší komunikáciu

Zákazníci, ktorí už nejaký spotrebič Miele vlastnia vedia o čom píšem. Každý jeden spotrebič, či už ide o pračku, sušičku, umývačku riadu, alebo vysávač je jedinečný. Kúpou akéhokoľvek spotrebiča Miele nikdy nič nepokazíte. Urobíte múdre a pravdepodobne aj životné rozhodnutie.

Miele je v mnohých krajinách najoceňovanejšou značkou vo svojom odbore. V nemeckom rebríčku hodnotenia značiek „best brands“ bola značka Miele označená dokonca za najlepšiu značku všetkých čias („best brand ever“).

Spotrebiče Miele a bezkonkurenčná kvalita

Pre spoločnosť Miele už viac ako 100 rokov platí: Na Miele sa môžete spoľahnúť. Ako jediný výrobca vo svojom odvetví testuje svoje produkty na 20-ročnú životnosť. Keď si kúpite niečo od Miele, získavate istotu, že vám produkt vydrží často krát do konca života. Nemecká spoločnosť nerobí v oblasti kvality a životnosti žiadne kompromisy.

Spotrebiče Miele a jedinečný dizajn

Miele spotrebiče majú  jasné tvary a sú nadčasovo elegantné. Žiadne iné zabudovateľné kuchynské spotrebiče od inej firmy neponúkajú porovnateľný  dizajn s množstvom farebných vyhotovení. Nikde inde nie je dizajn spotrebičov tak dômyselne vzájomne zosúladený. Bez ohľadu na to, aký štýl zariadenia uprednostňujete: Miele sa k vám bude perfektne hodiť.

Miele a precízna nemecká technika

Obsluha spotrebičov Miele je jednoduchá a zábavná. Dokonalá Miele práčka napr. disponuje množstvom komfortných a spoľahlivých automatických programov so „zárukou úspechu“, pričom veľký dôraz sa kladie na detail.

Miele znamená najlepšie výsledky a úžitok pri minimálnej spotrebe energie. V kuchyni, pri praní aj vysávaní. S využitím premyslenej techniky s celým radom inovatívnych detailov, ktoré sú dostupné iba v Miele. Spoločnosť Miele sa môže pochváliť nespočetným množstvo pozitívnych recenzií a prvých miest v testoch tovarov rôznych inštitúcií po celom svete.

Unikátna sušička Miele je zas praktickým spotrebičom do každej domácnosti. Uvíta ju každý kto často perie a potrebuje šetriť čas pri schnutí bielizne. Sušička okrem toho dokáže vašu bielizeň zbaviť mikro prachových častíc, o ktorých ste možno ani netušili.

Spotrebiče Miele a servis

Zákazníci Miele sa tešia ukážkovému prístupu. Aj vďaka rýchlej a efektívnej zákazníckej službe, ktorá  bola 17-krát za sebou zvolená zákazníkmi v Nemecku za číslo jeden vo svojom odbore. Prajete si individuálne produktové poradenstvo alebo profesionálne vyčistenie vášho zariadenia Technik spoločnosti Miele je pre Vás k dispozícii na zavolanie.

Zdroj: em-shop.sk

About Author /

Keď som v roku 2017 zakladal 21stcentury.sk, mal som na mysli jedno. Aby to bolo veľkolepé a aby to vydržalo až do konca roka 2100. V roku 2021 sme zmenili meno. Teraz sme nezávislý a ambiciózny časopis, ktorý môžete vytvárať spolu s nami. Podporíte nás kúpou produktov z nášho e-shopu.

Start typing and press Enter to search