A password will be e-mailed to you.

Každý lepší majster by mal mať vždy po ruke dobré a kvalitné náradie. Súčasťou každého náradia bývajú rôzne vrtáky do dreva, kameňa a kovu. Bývajú vyrobené z veľmi kvalitných, priemerných, ale aj vyslovene nevhodných materiálov.

NTV – náradie SK je firma, ktorá sa úzko špecializuje na predaj náradia, ktorého neodmysliteľnú súčasť tvoria práve vrtáky. A nielen vrtáky, ale aj závitníky, záhlbníky, frézy, či posuvné meradlá. Možno si poviete, pomerne úzky sortiment. Druhý pohľad odhalí, že ide o rádovo stovky až tisícky produktov.

Horský, cestný, alebo elektrický bicykel? Sprievodca výberom a kúpou

Kompletný sortiment náradia na obrábanie kovov je k dispozícii na objednávku formou katalógového predaja. Dostávame sa tak k tisíckam produktom, ktoré sú k dispozícii technologickým partnerom a koncovým zákazníkom v rámci celého Slovenska a Českej republiky.

Kobaltové vrtáky sa radia medzi najodolnejšie

Nie je žiadnym tajomstvom že kobaltové vrtáky sa radia medzi tie najodolnejšie. Preto sa používajú na vŕtanie do materiálov ako je oceľ, nerezové materiály (INOX), žiaruvzdorné zliatiny, alebo zliatiny titánu.

Kobaltové vrtáky je možné objednať od priemeru 0,5 mm až po 20,00 mm. Vysoký obsah kobaltu 5% alebo 8 % zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť.  Tvrdokovové vrtáky predstavujú klasiku, pričom sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach a geometriách, dĺžkach, s rôznymi povlakmi a použitím do širokej škály materiálov.

Ponuku dotvárajú špirálové a strediace vrtáky, sady vrtákov ako aj rôzne druhy vrtákov do kovu. Pokiaľ ste nenašli vrták aký potrebujete, stačí zadať dopyt formou e-mailu. Obratom dostanete odpoveď s cenovou ponukou

Tvrdokovové vrtáky a kompletné sady

Tvrdokovové vrtáky pochádzajú od výrobcov uznávaného rakúskeho výrobcu Alpen – Maykestag. Tradičným výrobcom z USA je spoločnosť M.A. FORD je. K dispozícii sú s vnútorným chladením alebo bez neho a od dĺžky 3xD až po 12xD. V prípade záujmu o dlhšie vrtáky, stačí predajcu kontaktovať e-mailom.

Objednať si môžete aj obľúbené a praktické sady vrtákov, ktoré sú k dispozícii v pevných plastových tvrdených baleniach. Dostupné sú s priemerom od 1 mm až  po 13,00 mm v baleniach po 19, 25, 41 a 170 kusoch. Pokiaľ nenájdete vrták aký potrebujete, opäť stačí poslať dopyt formou e-mailu. Obratom obdržíte cenovú ponuku.

 

O spoločnosti NTV – náradie SK s.r.o.

Spoločnosť NTV – náradie SK s.r.o. ponúka na slovenskom a českom trhu kompletný sortiment náradia na obrábanie kovov. Významným partnerom spoločnosti je výrobca závitníkov – spoločnosť FANAR. Ide o silného partnera, ktorý neustále investuje do technológií, nového strojového parku ako aj do výskumu a vývoja závitníkov.

Spoločnosť NTV – náradie SK s.r.o. ponúka aj odborné poradenstvo. Špecifické prípady sa riešia v spolupráci s technikmi priamo u zákazníka. Doplnkovou službou s pridanou hodnotou je výroba špeciálov. Objednajte si preto návštevu technika, ktorý vám pomôže so správnym výberom technológie a nástroja.