A password will be e-mailed to you.

TopDnes.sk je informačný portál, ktorý vznikol za účelom zbierania zaujímavých informácií zo slovenského internetu. Tento agregátor ponúka prehľad správ z domova aj zo sveta plus niečo málo navyše. Skrýva sa za ňou robot, ktorý pracuje automaticky a neomylne. Každú chvíľu totiž zbiera články z najčítanejších slovenských denníkov, ktoré následne zobrazuje na stránke.

Sprievodca kúpou, alebo ako správne vybrať WiFi router

Okrem toho, že správy zbiera, rozdeľuje ich do kategórií a prehľadne vypisuje v konkrétnej rubrike resp. informačnom bloku. Správy sú sofistikovane radené od najlepších po najhoršie. V kategórií “TOP články” sa preto stretnete iba s tým najlepším za posledné hodiny. Takýmto spôsobom možno získať prehľad o tom, čo sa na Slovensku a vo svete práve deje.

Topdnes.sk a spravodajstvo z domova

Prečítať si tu môžete aktuálne správy zo Slovenska. Na svoje si prídu aj fanúšikovia technológií a automobilov, nechýba bulvár, šport a kultúra. Správy pochádzajú z overených a najčítanejších slovenských médií a sú prehľadne zoradené v jednotlivých spravodajských blokoch. Nad nimi sa nachádza jeden hlavný s top správami.

Toto sú hlavné stránky z ktorých sa čerpá: HNonline.sk, Teraz.sk, SME.sk, WebNoviny.sk, DennikN.sk, Pravda.sk, Noviny.sk, TA3.com, Aktuality.sk, TVnoviny.sk a DobreNoviny.sk.

Pravý stĺpec je vyhradený pre TOP spravodajstvo za posledné dve, štyry, osem, dvanásť a dvadsaťštyri hodín.

Spravodajstvo zo sveta, ekonomika, bulvár…

Podobne sú na tom aktuálne správy zo sveta, ktoré sú podobným spôsobom radené do prehľadných spravodajských blokov. Nad nimi sa nachádza jeden hlavný spravodajský blok s výberom top článkov. Bulvárne články čerpajú zo stránok ako Topky.sk, Topstar.sk, Cas.sk, Plus7dni.sk, Pluska.sk, Zivot.sk, Pravda.sk, TVnoviny.sk

Dalo by sa povedať, že informačný portál TopDnes.sk nahrádza v istom zmysle RSS čítačku. Rozdiel je v tom, že nepotrebujete nič inštalovať, ale stačí navštíviť túto jednu webovú stránku. Za nevýhodu možno považovať absenciu článkov z iných zdrojov, napr. z nášho on-line magazínu 21stcentury.sk

Samozrejme nechýba možnosť vyhľadávania pre prípad, že by ste sa zaujímali o konkrétnu tému. Stačí zadať kľúčové slovo do vyhľadávacieho formulára vpravo hore na stránke. Stránka tiež sprostredkuváva informáciu o aktuálnom počasí, dátume a meninách.

Zdroj: topdnes.sk

Žiadny ďalší článok