A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Logitech  dnes ohlásila Logitech Z607 5.1 Surround Sound s Bluetooth – nový, cenovo výhodný reproduktorový systém s 5.1 kanálovým priestorovým zvukom, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým zdrojom hudby. Vďaka širokým možnostiam konektivity  môžete počúvať zvuk z TV, telefónu alebo počítača cez Bluetooth alebo cez kábel s 3,5mm jack alebo RCA konektory. Môžete tiež prehrávať súbory z SD karty alebo USB disku a tiež prijímať vysielanie FM rádia.


„Väčšina ľudí počúva hudbu z viacerých zdrojov, napríklad telefónu, počítača, SD karty alebo USB disku, takže chcú prehrávať audio obsah z každého z nich. S reproduktormi Logitech Z607 si môžete vychutnávať neuveriteľný zvuk z prakticky každého zdroja,“ povedal Philippe Depallens, generálny riaditeľ Logitech Audio. „Jednoducho ich raz nainštalujete a potom môžete pomocou ovládacieho panelu na subwooferi alebo dodávaného diaľkového ovládača vyberať, odkiaľ a ako sa má hudba prehrávať. Je to úplne ľahké!“

Logitech Z607 so špičkovým výkonom 160 W a 5,25“ subwooferom prináša mohutný zvuk s čistými výškami a hlbokými, silnými basmi z akéhokoľvek zdroja zvuku. Systém je vybavený mimoriadne dlhými 6,2 m káblami pre zadné satelitné reproduktory, takže nebudete musieť presúvať nábytok v miestnosti, aby ste pre ne našli najvhodnejšie miesto na dosiahnutie optimálneho priestorového zvuku. Postavte reproduktory na stoly, stolíky alebo konzoly, alebo ich môžete jednoducho pripevniť na stenu. Zvuk sa dá ovládať z ľubovoľného miesta v miestnosti (až zo vzdialenosti 10 metrov) pomocou kompaktného diaľkového ovládača s tlačidlami na prehrávanie, pozastavenie a preskakovanie skladieb, ovládanie hlasitosti, výber vstupov, prepínanie rozhlasových staníc a ďalšie funkcie.

Cena a dostupnosť

Reproduktorový systém Logitech Z607 Surround Sound s Bluetooth je oddnes k dispozícii na Logitech.com. V Českej republike a na Slovensku bude k dispozícii u vybraných distribútorov od polovice novembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 129€. Pre ďalšie informácie navštívte Logitech.com, náš blog, alebo sa k nám pripojte na sieti Facebook, Instagram a Twitter.

O spoločnosti Logitech

Logitech navrhuje a vytvára produkty, ktoré majú miesto v každodennej interakcii ľudí s digitálnymi technológiami. Pred viac ako 35 rokmi začala spoločnosť Logitech prepájať ľudí pomocou počítačov a teraz jej produkty ľudí spájajú tiež prostredníctvom hudby, počítačových hier, videa. Medzi značky spoločnosti Logitech patrí Logitech, Ultimate Ears, Jaybird, Logitech G a Astro Gaming. Spoločnosť Logitech International bola založená v roku 1981 a je registrovaná vo Švajčiarsku; jej akcie sa obchodujú na švajčiarskej burze SIX Swiss Exchange (LOGN) a na americkej burze Nasdaq Global Select Market (LOGI). Viac informácií o spoločnosti Logitech môžete získať na webových stránkach www.logitech.com, firemnom blogu, Facebooku alebo na Twitteri s hashtagom @Logitech.

 

Žiadny ďalší článok