A password will be e-mailed to you.

V súčasnej dobe je veľmi dôležité znižovanie uhlíkovej stopy a to bez diskusie. Som zástancom elektronickej komunikácie do takej miery aby planéta netrpela našim konaním. To aspoň do tej doby pokiaľ nebudeme mať Planétu B na ktorú sa môžeme presťahovať. Toto šetrenie prírody musí byť však v humánnej zhode s našimi potrebami.

Sú situácie kedy skrátka potrebujeme premeniť obsah mailu alebo spomienku z dovolenky na niečo hmatetelné. V tomto smere prichádzajú vhod laserové tonery, atramentové cartridge, termopásky, optické valce či 3D tlač.

Jedlá tlač

Našim ratolestiam sa zvyšujú nároky, ktoré dokáže uspokojiť torta ozdobená akýmkoľvek motívom vytlačeným jedlým atramentom na jedlý papier. Nie je ničím výnimočné, dať si upiecť tortu na ktorej sa vyníma obrázok obľúbenej rozprávkovej postavičky či aj vlastná podobizeň. Jedlé atramenty sú zdravotne nezávadné a určené do potravinárstva. Môžu sa preto spotrebovávať bez nejakých škodlivých účinkov. Pri výbere jedlého atramentu je treba dbať na kompatibilitu s tlačiarňou, to znamená, či je pri konkrétnom atramente uvedená.

Kompatibilné laserové tonery HP

Jedlá tlač je zaujímavá téma ale laserové tonery sú predsa spotrebnejším tovarom v našich životoch. Neodškriepiteľným zadávateľom trendov v tomto biznise je Hewlet Packard (HP). Spoločnosť HP napriek popredným priečkam v rebríčkoch predajnosti nespí na vavrínoch a neustále investuje do výskumu a vývoja. Ako ich lepšie podporiť ak nie kúpou ich produktov a to najlepšie aby sme ich k 1. Januáru 2021 mali už doma. V ten deň bude spoločnosť totiž oslavovať 82 rokov. Za tie roky si spoločnosť získala milióny zákazníkov po celom svete.

Multifunkčné, farebné alebo aj čiernobiele laserové tlačiarne ponúkajú kvalitnú a ekonomickú tlač s originálnymi tonermi. Rozhodne do počtu však nie sú ani kompatibilné laserové tonery od alternatívnych výrobcov. Tieto laserové tonery vás presvedčia porovnateľnou kvalitou akou disponujú originálne tonerové kazety. Od kompatibilných tonerov však nemusíte očakávať iba vysokú kvalitu tlače, ale aj vysokú výťažnosť a v konečnom dôsledku teda podstatné zníženie nákladov na tlač.

Kompatibilné laserové tonery Canon

Kvalitné fotoaparáty, stabilita na trhu, firemná filozofia zameraná na vývoj ultramoderných technológií či zaradenie do prestížnych zoznamov ako Business Week alebo All star. Tieto atribúty charakterizujú japonskú spoločnosť Canon. Tieto skutočnosti nám neuľahčia rozhodovanie pri výbere medzi japoncom (Canon) a amíkom (HP) no rozšíria naše možnosti.
Laserové tlačiarne Canon samozrejme kráčajú v šľapajach svojich predchodkýň a disponujú vynikajúcimi parametrami, ktoré sú zárukou ostrej, detailnej a farebne hodnovernej tlače.

O vynikajúcej kvalite tlače sa však nemusíme baviť iba v súvislosti s originálnymi tonermi. Rovnakého efektu dosiahnete aj vtedy, keď si objednáte kompatibilné tonery pre ten ktorý model. Vítaným bonusom kompatibilných tonerov je výrazne atraktívnejšia cena.

Všetky tieto produkty sú nám dostupné na stránkach víťaza Shopu roku 2017 v kategórii Výpočtová a telekomunikačná technika. Táto súťaž prebieha pod záštitou heureka.sk od roku 2009. Víťazstvo si zaslúžil internetový portál mojetonery.sk.

Žiadny ďalší článok