Vylepšite svoj herný zážitok s novými monitormi Lenovo

Legion

Spolu s najnovšími hernými notebookmi a počítačmi predstavenými na tohtoročnom veľtrhu E3 v Los Angeles, prináša spoločnosť Lenovo na náš trh aj dvojicu herných monitorov pre ešte lepší zážitok z hrania hier. Vďaka najnovším technológiám pre mimoriadne ostrý a jasný obraz, vás Lenovo Legion Y25f a Lenovo Legion Y27f doslova vtiahnú do hry.

Sprievodca kúpou toho najlepšieho PC monitora

Lenovo Legion Y25f prináša hráčom takmer bezrámovú 24,5 palcovú FHD obrazovku, ktorá zvládne bez problémov zobraziť najnovšie HDR hry a videá s ostrým, neskresleným obrazom. Technológia AMD FreeSync synchronizuje 144Hz obnovovaciu frekvenciu monitora s grafickou kartou, vďaka čomu je eliminované sekanie obrazovky a minimalizuje sa zlé zobrazenie a oneskorenie. Pre ešte rýchlejšie načítanie obrazu je možné nastaviť extrémny režim, ktorý zníži dobu odozvy na 1 ms. Vďaka tomu zvládne monitor rýchlejšie zobraziť viac detailov a minimalizovať rozmazanie obrazovky.

Samozrejmosťou je ergonomické vyhotovenie monitora s plne funkčným stojanom a certifikáciou Eye Comfort, ktorá spolu s filtrom s redukciou modrého svetla znižuje únavu očí. Medzi ďalšie funkčné prvky, ktoré môže Lenovo Legion Y25f ponúknuť, patrí hlavné rozhranie s portami pre HDMI, DisplayPort, USB 3.0., audio konektorom, držiakom VESA a integrovaným držiakom pre slúchadlá.

Lenovo Y27f s 27 palcovým, panoramatickým zobrazením

Herný monitor Lenovo Y27f ide v kvalite zobrazenia ešte o krok ďalej. Vďaka svojmu tvaru prináša hráčom 27 palcové, panoramatické, zobrazenie s vysokým kontrastom na jedinečnom zahnutom paneli (R1800), ktorý je optimalizovaný pre hranie hier.

Práve zahnutý tvar spolu s technológiou VA poskytne hráčom mimoriadne široký 178° pozorovací uhol. Dobrý obraz a prehľad o situácií je v hre totiž jedným z najdôležitejších prvkov. Lenovo Y27f je preto ďalej vybavený technológiou AMD FreeSync, ktorá sa stará o to, aby bola 144 Hz obnovovacia frekvencia monitora zosynchronizovaná s grafickou kartou a eliminovalo sa tak sekanie obrazu, zlé zobrazenie a jeho oneskorenie. Nastavenie monitora sa tak prispôsobí vašim herným požiadavkám.

Dizajn monitora je prispôsobený hernej rade Legion a okrem temnej čiernej farby a vzoru karbónových vlákien na zadnej strane, disponuje Lenovo Y27f tiež funkčnými prvkami, ako je háčik pre slúchadlá, audio jack, pridané kryty pre zadné porty displeja, oranžové LED podsvietenie alebo držiak VESA, ktorý slúži pre zapojenie viacerých monitorov do špeciálneho stojanu.

Hráči neostanú ukrátení ani v prípade výmeny monitora. Vďaka službe Rapid Replacement je možné ho okamžite vymeniť za nový kus. Stačí využiť reklamáciu na klasickom call centre a následne dostanete do max. 5 kalendárnych dní nový monitor. Potom už iba stačí vrátiť reklamované zariadenie, ktoré zabalíte do krabice od nového monitora. Poštovné je hradené spoločnosťou Lenovo. Pre najnovšie informácie sledujte Lenovo na Facebooku: https://www.facebook.com/LenovoSlovakia/.

Monitor Lenovo Legion Y25f bude na našom trhu dostupný od 1.októbra za cenu začínajúcu na 260 € s DPH.

Zahnutý herný monitor Lenovo Y27f bude na našom trhu k dispozícií od 1. októbra s cenou začínajúcou na 385 € s DPH.

O spoločnosti Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) je globálna spoločnosť s hodnotou 43 miliárd USD, ktorá je zaradená v rebríčku Fortune 500 a zároveň je lídrom v oblasti inovatívnych spotrebiteľských, komerčných a podnikových technológií. Naše portfólio vysokokvalitných, bezpečných a spoľahlivých produktov a služieb pokrýva počítače (vrátane legendárneho radu Think a viacrežimových produktov pod značkou YOGA), pracovné stanice, servery, úložiská, smart TV ako aj celý rad mobilných produktov, ako sú smartfóny (vrátane značky Motorola), tabletov a aplikácií. Pridajte sa k nám na LinkedIn, sledujte nás na sieťach Facebook, Twitter (@Lenovo), Instagram alebo navštívte našu stránku www.lenovo.com.

Tags from the story
, ,
Written By
More from redakcia

Pandora Alarm: komplexné zabezpečenie s pokročilými funkciami

Chceli by ste aby motor vášho automobilu bežal dlhé roky ako švajčiarske...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *