A password will be e-mailed to you.

Dámske blúzky patria medzi veľmi vďačné kúsky ženského šatníka. Ich prednosťou je najmä to, že vytiahnuť ich zo skrine môžete na takmer každú príležitosť. Hodia sa večernú dámsku jazdu v meste, ale aj na formálne podujatie na pracovisku. Navyše, nemusíte ich mať plnú skriňu. Často stačí iba zmeniť doplnky či nohavice a váš look s blúzkou zrazu dostane úplne iný výraz.

Večná biela na milión spôsobov

Základom je biela blúzka. Tá však zďaleka nemusí byť nudná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Zatiaľ čo ráno v nej môžete spolu s čiernymi nohavicami absolvovať pracovné stretnutie. Večer k nej stačí pridať výraznejšie doplnky, elegantné dámske nohavice či sukňu a zrazu máte na sebe krásnu róbu, s ktorou môžete vyraziť na spoločenskú akciu. Trendy sú dnes oversize kúsky a platí to aj bielych blúzkach. V tomto prípade sa k ním skvele hodia úzke nohavice.

Blúzka sa ľahko stane akoby úplne iným kúskom oblečenia už aj tým, ako ju budete nosiť. Zapravíte ju do sukne či nohavíc? Alebo ju necháte voľne „poletovať“ na rifliach, či ju naopak „skrotíte“ opaskom? Pokiaľ pôjde o dlhší kúsok, v tomto prípade môže pôsobiť ako šaty. Ak túžite po čomsi vyzývavom, stačí na nej rozopnúť niekoľko či rovno všetky gombíky a vziať si pod ňu čierny či pestrofarebný top. Vidíte, aké je ľahké, aby ste obyčajnú bielu blúzku premenili vždy na čosi iné.

Odvážne a výnimočné kúsky pre každý štýl

Samozrejme, nemusíte sa však obmedzovať iba klasickou bielou. Neobmedzujú sa totiž ani návrhári, ktorí pri tvorbe blúzok používajú pestrú paletu farieb, strihov, materiálov, vzorov či dekoratívnych prvkov. Preto ak vo vašej skrini blúzky chýbajú alebo už dlho žiadna nová nepribudla, odporúčame vám pozrieť si, aká je dnešná ponuka v obchodoch rozmanitá. Predajcovia chcú ulahodiť každej potenciálnej zákazníčke, nech je jej štýl  akýkoľvek.

Preto v ponuke dámskych blúzok nájdete tradičné kúsky aj trendové a tiež také, ktoré záujmu už na prvý pohľad. Ako napríklad pestrofarebné modely s preloženým dekoltom alebo ozdobené mašľou, stojačikom či golierikom. Milovníčky hravých motívov poteší kúsok s potlačou plameniakov. A mladším ročníkom, ktoré sa chystajú na letný festival či záhradnú party, sa môže zapáčiť hispánska blúzka. Samozrejme, nechýbajú blúzky na formálne akcie, ale ani priesvitné kúsky, obľúbené modely s volánikmi či odhalenými ramenami… Stručne povedané, blúzku podľa svojho gusta si nájde každá žena.

Žiadny ďalší článok