A password will be e-mailed to you.

Snubné či svadobné prstene sú tu s nami od nepamäti. Ide o špecifický a veľmi hodnotný druh šperkov so zvláštnym významom. Prstene vyrobené zo zlata a drahých kovov sú na tom najlepšie – ich darovaním nič nepokazíte. Nech sa už ale rozhodnete pre akýkoľvek prsteň – môžete si byť istý, že obdarovaného vždy potešíte.

TIP: showroom s najväčšou ponukou prsteňov na Slovensku je v Bratislave

Snubné prstene z dielne VIPgold prichádzajú s originálnym designom, pričom vzdávajú hold tradičnému remeselnému spracovaniu. Pri návšteve najväčšieho showroomu VIPgold si nemusíte robiť starosti ani v prípade, že netrafíte veľkosť zásnubného prsteňa na prvý pokus. Ku každému zásnubnému prsteňu totiž obdržíte bezplatnú úpravu veľkosti. Samozrejmosťou je luxusná krabička a všetky potrebné certifikáty.

Čas však plynie neúprosne rýchlo. Stačí niekoľko mesiacov a úžasný svadobný deň sa stáva minulosťou. Život sa vracia do starých koľají, jeden symbol však pretrvá. Je ním svadobný prsteň, ktorého úlohou bude pripomínať tie najkrajšie okamihy vášho života.

Svadobný prsteň je šperk s osobitným významom

Mnohí ľudia si to začínajú uvedomovať a nechávajú si ho vyrobiť presne na mieru. Bez ohľadu na to, z akého bude kovu (zlato, oceľ, titán), každú jednu obrúčku je dnes možné vyhotoviť priamo na mieru. Súčasťou každej obrúčky je zaoblený vnútorný profil. Obrúčky sú tak o niečo hrubšie, ale o to komfortnejšie pri každodennom nosení. Hrubšie obrúčky sú zárukou dlhej životnosti. Preto si kupujete šperk na celý život.

Obrúčky z 18-karátového zlata sú najhodnotnejšie

Zlaté obrúčky sa bežne vyrábajú zo 14 karátového zlata (bieleho, žltého, červeného). Najnáročnejší zákazníci sa však vždy zaujímajú o 18 karátové šperky s podielom zlata až 99,9%. Vedia totiž, že ide o maximálnu hodnotu. Už dávno neplatí že šperky z bieleho a žltého zlata sú najžiadanejšie. Dnes sú v móde rozličné kombinácie, napr. žlto – červená, ktorá sa skladá zo žltého aj červeného zlata. Pozlátenie sa časom ošúcha, ale obrúčka vyrobená spojením dvoch kovov zostane vždy rovnako krásna.

Ideálny prsteň: sami rozhodujete o tom ako bude vyzerať

Každý má svoje vlastné predstavy o tom, ako by mal ideálny šperk vyzerať. Pre inšpiráciu stačí navštíviť showroom a vyskúšať si niekoľko vzoriek. Môže sa však stať, že vám bude niečo prekážať. Pokojne sa s predajcom porozprávajte o tom, či by sa to nedalo zmeniť alebo prispôsobiť. Žiadnym problémom nie je zmena farby (biele, žlté, červené zlato), meniť možno povrchovú úpravu (lesklá, viac druhov matnej, tepaná, na výber je veľa druhov kamienkov (briliant, zirkón) s odlišným spôsobom ich osadenia. Kamienky je možné pridať či ubrať, alebo ich osadiť iným štýlom. Vonkajší profil môže byť zaoblený, plochý, so skosenými hranami.

Zákazníci si na základe vzoriek zvyknú vy-skladať svoj vlastný originál. Stačí priniesť fotografiu svojich vysnívaných obrúčok a nechať si vyhotoviť šperk presne na mieru.

Doživotný bezplatný servis na obnovu povrchu

K obrúčkam zakúpeným v spoločnosti VIPgold.sk, s.r.o. automaticky získavate doživotný bezplatný servis, ktorého súčasťou je dôkladné vyčistenie obrúčok, kontrolu osadených kamienkov, opravu povrchovej úpravy (prematovanie, pieskovanie, a pod.) a rhódiovanie obrúčok z bieleho zlata. Tento servis sa vykonáva výrobcom v časovom intervale jedenkrát za 24 mesiacov.

Zdroj: vipgold.sk

Žiadny ďalší článok