Glossy.sk je miestom kde sa snúbi elegancia s dobrým štýlom a kvalitou

Ktorá žena by nechcela vyzerať elegantne a oslnivo? Pokiaľ tiež prikladáte veľký význam kvalite oblečenia vo vašom šatníku a chceli by ste vyniknúť v dave, máme pre vás riešenie. Stačí navštíviť internetový obchodu Glossy.sk.

Možno si poviete, internetový obchod ako každý iný. Lenže Glossy nie je obyčajný e-shop. Glossy je miestom kde sa snúbi elegancia s dobrým štýlom a kvalitou. Ostaňte preto naladení a prezrite si rozsiahlu online ponuku dlhých večerných šiat.

Dámska kabelka ako najkrajší doplnok ženskej krásy

Základom tohto inak na prvý pohľad jednoduchého e-shopu sú dlhé spoločenské šaty. Prvoradé je vyhotovenie a kvalita. Sortiment preto tvoria iba najnovšie kolekcie šiat a také, ktoré sú najžiadanejšie.

Okrem dlhých a krátkych spoločenských šiat sú v ponuke aj šaty vhodné na ples, šaty na svadbu či šaty na stužkovú. Farebné kombinácie jednotlivých šiat sú veľmi pestré, preto si určite vyberie každá z Vás.

Uprednostníte dlhú, alebo krátku eleganciu?

Spoločenské šaty nemusia byťzákonite vždy iba dlhé. Hoci takéto večerné šaty pôsobia elegantnejším dojmom, do letného počasia sa vám zídu aj krátke spoločenské šaty. Tie môžu byť podobne ako dlhé šaty obtiahnuté, alebo vzdušné. Sú rovnako elegantné ako dlhé, na rozdiel od nich však pôsobia odľahčene.

Krátke spoločenské šaty sú preto vhodné v situáciách, kedy potrebujete pôsobiť elegantne, ale zároveň sa chcete cítiť voľne a nespútane.

Sortiment dotvárajú čipkované šaty, také ktoré odhaľujú holým chrbát, šaty s nariasenou sukňou, saténovou sukňou, elegantné večerné šaty, úzke priliehavé šaty a oveľa viac. V prípade, že potrebujete pri výbere s čímkoľvek poradiť, neváhajte kontaktovať predajcu prostredníctvom chatu alebo telefonicky. Keby ste boli v koncoch tak ako my a nevedeli sa rozhodnúť, použite 3 kvapky parfémovej vody Chanel No5 tak ako Marilyn Monroe…

Ako postupovať pri výbere spoločenských šiat

Možno vás zaujíma, ako postupovať pri výbere šiat kupovaných na diaľku, prostredníctvom e-shopu. V tomto prípade pamätajte na to, že veľkosť spoločenských šiat sa nevyberá podľa veľkosti, ktorú bežne nosíte. Jednotlivé šaty totiž nie sú tričko či blúzka, ale majú úplne iný strih.

Pri výbere veľkosti šiat si zmerajte obvod pŕs v najširšej časti a obvod pásu v najužšom mieste, čo je cca 3 cm nad pupkom. Následne si vyberte najvhodnejšiu veľkosť podľa tabuľky u konkrétnych šiat. Ak by ste mali pochybnosti s výberom veľkosti, kontaktujte predajcu písomne, alebo telefonicky.

Zdroj: glossy.sk

About Author /

Keď som v roku 2017 zakladal 21stcentury.sk, mal som na mysli jedno. Aby to bolo veľkolepé a aby to vydržalo až do konca roka 2100. V roku 2021 sme zmenili meno. Teraz sme nezávislý a ambiciózny časopis, ktorý môžete vytvárať spolu s nami. Podporíte nás kúpou produktov z nášho e-shopu.

Start typing and press Enter to search