A password will be e-mailed to you.

Výber tašky cez rameno a peňaženky je pre pánov dôležitejší, než sa na prvý pohľad môže zdať. Dôraz by ste mali klásť nielen na to, aby boli čo najpraktickejšie a zmestilo sa do nich všetko, čo potrebujete mať pri sebe. Myslieť by ste mali aj to, že tieto kúsky veľa hovoria o ich majiteľoch.

Kupujeme šperky pre radosť. S prehľadom, rýchlo a lacno

Ak si vyberiete luxusné a elegantné doplnky a zladíte ich s vaším celkovým imidžom, ľudia vás budú už na prvý pohľad vnímať ako štýlových a úspešných mužov. Pamätajte, že najmä ženy si takého, pre mužov často iba detaily, na pánoch všímajú obzvlášť.

Preto ak máte záujem o tašky cez plece a peňaženky, ktorých príznačnými znameniami sú elegancia a vysoká kvalita od popredných značiek, ideálnym je pre vás e-shop Pánskaelegancia.sk.

Pánske tašky cez rameno

Ak máte záujem o tašky cez plece, na výber máte mnoho desiatok modelov. E-shop pri výbere produktov do ponuky kladie dôraz na to, aby všetky kúsky boli vyrobené z kvalitných materiálov. Preferuje kvalitné kožené luxusné tašky značiek ako KATANA PARIS, PIERRE CARDIN alebo FLORENCE. V ponuke ale nájdete aj tašky na rameno z kvalitnej eko-kože a drobnotkanej textílie.

Vďaka širokej ponuke modelov si môžete tašku jednoducho zladiť s vaším štýlom. Nájdete  tam tašky rôznych rozmerov s orientáciou na výšku alebo na šírku a taktiež v rôznych farbách. Počnúc čiernej a hnedej, cez koňakovú až po šedú.

Okrem tašiek štandardných veľkostí do pozorností dávame aj malé príručné tašky so zavesením na ruku, tzv. etue, ktoré tiež nájdete v ponuke e-shopu. Klasické pánske kožené etue sú vybavené rôznym počtom priehradiek na doklady, kreditné karty a písacie potreby.  Etue sú skvelou voľbou pre každého muža, ktorý nechce so sebou nosiť veľké aktovky a zároveň ani mať plné vrecka drobností – kľúčov či dokladov.

Pánske peňaženky

Každá pánska peňaženka má svoj originálny dizajn. Môžete vyberať z ponuky stoviek modelov od značiek ako PIERRE CARDIN, HARVEY MILLER, VALENTINI, WILD, CRISTIAN CONTE alebo ROVICKY. Každá peňaženka má svoj originálny dizajn, vyrobená je z kvalitných materiálov a disponuje rôznym členením priestoru, aby splnila požiadavky aj náročným klientom. Vybrať si môžete z ponuky pánskych peňaženiek na šírku alebo na výšku, so zapínaním alebo bez zapínania. V e-shope okrem samotných peňaženiek nájdete aj darčekové sety peňaženiek a opaskov.

E-shop Pánskaelegancia.sk však toho ponúka ešte omnoho viac. Na svoje si prídu páni, ktorí hľadajú elegantné oblečenie, počnúc nohavicami cez košele až po bundy, ale aj kravaty či motýliky.

Zdroj: panskaelegancia.sk