Komplexné online marketingové služby od profesionálov

online

Online reklama už dávno neznamená iba banner umiestnený na stránke. Čím viac možností dokážete využiť vo svoj prospech, tým väčšiu šancu máte na úspech. Špecialisti z reklamnej agentúry iFocus vám ponúkajú tie najmodernejšie riešenia z oblasti internetového marketingu.

Informácie, o ktorých by ste mali vedieť ešte predtým než začnete podnikať

Firma si zakladá na individuálnom prístupe, nakoľko každý klient má svoje špecifické potreby. Po vstupnej analýze Vám navrhnú riešenia, ktoré budú ideálnym mixom všetkých dostupných možností internetového marketingu. Takýmto spôsobom Vám garantujú maximálnu efektivitu. Za agentúrou stojí úspešný podnikateľ Ing. Michal Čuridlo, ktorý istý čas pôsobil ako marketingový manažér Českých Aerolínií v Londýne. Po svojom návrate, pracoval na najúspešnejšom online projekte na Slovensku. Stal sa obchodným a marketingovým riaditeľom spoločnosti prevádzkujúcej portál pelikan.sk.

Spolupráca s Google je zárukou úspechu v online svete

Digitálny marketing sa vždy odporúča zveriť do rúk certifikovaným odborníkom. Iba tak sa budete môcť v plnej miere zamerať na svoje podnikanie. Ak ste firma z Trnavského, Trenčianskeho alebo Nitrianskeho regiónu, máte výhodu navyše. V tomto regióne je iFocus jedinou agentúrou spĺňajúcou prísne kritéria spoločnosti Google.

Pre všetky vaše online marketingové aktivity budete potrebovať spoľahlivého partnera. Reklamné produkty Google AdWords preto prenechajte na slovo vzatým odborníkom. Ľudia z agentúry iFocus ovládajú pokročilé koncepty pre ich tvorbu, správu, meranie a optimalizáciu. Na mesačnej báze vás budú informovať o tom, ako sa vaše kampane vyvíjajú.

V prípade, že sa rozhodnete inzerovať v Googli, agentúra vám ponúka jeden Google Adwords kupón úplne zdarma. Jeho hodnota je 120 € a vy môžete použiť na vašu prvú kampaň. Stačí preinvestovať za nákup klikov 120 €.  Ihneď na to získate spomínaný kupón navyše. Na nákup klikov budete mať potom k dispozícii až 240 €. Kredit je možné použiť iba na inzerciu v Google AdWords. Poponáhľajte sa, pretože počet kupónov je limitovaný.

Profesionálna správa profilov na Facebooku a Instagrame

Poznáte svojich zákazníkov a viete kde sa práve nachádzajú? Ste tam aj Vy? Máte čas na správu príspevkov na sociálnych sietiach? S veľkou pravdepodobnosťou nie. Netreba však zúfať. V agentúre iFocus sa k tejto výzve stavajú veľmi zodpovedne. Obsah postov vám dokážu ušiť presne na mieru.

Hoci je Facebook skvelým marketingovým nástrojom, nepodceňujete ani ostatné platformy. Obrázkovú sociálna sieť Instagram už zďaleka nevyhľadávajú iba mladí ľudia. Hoci drvivá väčšia užívateľov je do 35 rokov, narastá počet užívateľov vo veku nad 35 rokov. Neváhajte preto využiť svoj firemný profil naplno. Už včera bolo neskoro a preto sa spojte so spoľahlivým a partnerom. Doba pokročila a skoro všetci „dajú“ na Instagram.

Máte Facebook stránku, ale nie ste si istý svojimi výsledkami? Nechajte odborníkov, nech ju preveria a vylepšia! Ľudia z agentúry iFocus sa postarajú o kompletný audit vašej stránky na Facebooku a pomôžu vám odhaliť jej nedostatky. Na základe kontroly vyplnenia profilu vám poskytnú množstvo odborných vysvetlení.

Správa PPC kampaní

Ďalším nástrojom online marketingu sú takzvané PPC (Pay Per Click) reklamné kampane. Hodia sa v prípade, ak potrebujete na svoje webstránky prilákať čo najviac návštevníkov. O správu PPC kampaní sa vám postarajú skúsení a certifikovaní špecialisti z reklamnej agentúry iFocus. Už v priebehu niekoľkých minút môžete mať svoju reklamu na sieti Google, Facebook, Etarget, Sklik.

PPC je skratka z anglického Pay Per Click, čo znamená že sa platí len za kliknutie na reklamu. Zobrazenie reklamy je zadarmo.

Internetové PPC reklamy majú oproti klasickým reklamám tri veľké výhody. Sú vysoko relevantné, pretože sú zacielené na užívateľov, ktorí sa práve zaujímajú o vaše produkty alebo služby. Po druhé, sú presne merateľná, vďaka čomu sa dajú PPC kampane výborne optimalizovať. Po tretie, sú flexibilné, čo znamená, že investovať môžete koľko chcete a svoje rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť.

SEO optimalizácia webových stránok

Jednou z najobľúbenejších služieb, ktorú zákazníci vyžadujú je Optimalizácia stránok pre vyhľadávače SEO (Search Engine Optimisation). Každý totiž túži po tom, aby sa jeho webstránka zobrazovala čo najvyššie vo vyhľadávači na neplatených pozíciách. Pri SEO sa totiž na rozdiel od PPC neplatí za každé kliknutie. SEO je úžasná, ale zároveň komplikovaná marketingová technika.

Faktorov ovplyvňujúcich Vašu pozíciu vo vyhľadávačoch je niekoľko. Do úvahy treba brať aj to, že vyhľadávací algoritmus sa neustále mení a optimalizuje, aby boli výsledky na dopyty užívateľov čo najrelevantnejšie.  Kvalitnú webstránku nerobia iba kvalitné a bezchybné texty a obrázky. Ďalšími faktormi sú napr. rýchlosť načítania stránky, kvalita programovania a iné veci s priamym vplyvom na váš úspech v online svete. V agentúre iFocus vám pomôžu zistiť, ako odstrániť nedostatky SEO optimalizácie. sprehľadniť web pre užívateľov a zvýšiť organickú návštevnosť.

SMS marketing, B2B marketing a Call tracking

Medzi ďalšie služby online marketingu radíme SMS marketing. Ide o jednoduchý spôsob, ako efektívne nájsť a osloviť nových zákazníkov. Výhody využívania SMS cieleného marketingu sú najmä v tom, že umožňuje priamu a dobre cielenú komunikáciu podobne ako v online svete.

Zameriavate sa na firemnú klientelu? Predávať firmám je iné ako bežným spotrebiteľom. B2B marketing má svoje špecifiká a v agentúre iFocus ich dobre poznajú. Chceli by ste vedieť, ktoré firmy navštívili vašu webstránku a neozvali sa vám? Aj s tým vám budú vedieť pomôcť. Zefektívnite tak prácu vašich obchodníkov, ktorí sa môžu zamerať iba na tie spoločnosti, ktoré o majú o vašu firmu skutočne záujem.

Agentúra iFocus je jedinou na Slovensku, kto poskytuje službu Call tracking. Využijete ju najmä vtedy, ak by ste radi vedeli, prečo vám zvoní telefón. Urobte z telefonických hovorov súčasť vašich marketingových a obchodných rozhodnutí. Podporíte tým ďalší predaj a rozvoj ponúkaných služieb.

Zdroj: ifocus.sk

Tags from the story
, ,
More from Marek Poleč

General Motors predstavil svoj nový, čisto elektrický Hummer EV

Spoločnosť General Motors sa púšťa do boja s Teslou, po tom čo...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *