Nechajte si vyrobiť kvalitné sedačky na mieru od slovenského výrobcu

sedačky

Sedačky na mieru sú vždy správnou voľbou. Pozrime sa na jedného slovenského výrobcu sedačiek, ktorý sa čalúneného nábytku venuje už od roku 1998. Dvadsaťročná história firmy je už sama o sebe dostatočným dôvodom na to, aby ste sa mohli spoľahnúť.

Doprajte si kúpeľ, načerpajte silu a novú chuť do života!

Začiatky každej činnosti sú ťažké. Majiteľ firmy Ľubomír Bak z Vranova nad Topľou začínal obnovovať staršie čalúnené nábytky. Netrvalo dlho a spustil výrobu nových sedacích súprav na mieru s vlastným vývojom a kvalitnými riešeniami. Dnes je firma známa výrobou sedacích súprav, postelí, a stoličiek, ktoré pochádzajú z vlastného vývoja.

Ponuku v súčasnosti tvorí približne sto modelov sedačiek, pričom každý z nich je možné ľubovoľne upraviť. To umožňuje veľké množstvo variácií. Prvoradým cieľom sú kvalitné sedačky a nábytok aj pre tých najnáročnejších. Dôležitým aspektom výroby je hlavne individuálny prístup a riešenia šité na mieru. Cieľom je spokojný zákazník a to je tá najlepšia reklama. Kúpou nábytku od slovenskej firmy navyše podporíte pracovné miesta v regióne.

sedačky

Žiadna obývacia izba nebude kompletná bez kvalitnej sedacej súpravy. Obývačka je totiž miestom oddychu a iba kvalitná sedačka dokáže navodiť tú správnu atmosféru. Existuje len málo miest, v ktorých máte možnosť jedným kúskom nábytku ozvláštniť celý priestor. Sedačka na mieru je tým najlepším riešením pri výbere nábytku do Vašej obývačky alebo izby.

Niekoľkoročná tradícia slovenskej firmy sa spája s množstvom realizovaných sedačiek. Každý kus je iný a pritom originálny, jedinečný. Slovenské sedacie súpravy, postele a stoličky sa vyrábajú z kvalitných materiálov, ktorým prechádza starostlivý výber. Prvoradým cieľom je výroba kvalitného nábytku, individuálny prístup a riešenia šité na mieru. Inšpirujete sa najlepším výberom modelov a materiálov vytvorených presne pre Váš interiér.

Šesť dôvodov prečo sedačka na mieru

  • Spoľahnúť sa môžete na dobre odvedenú prácu, ktorej výsledkom je kvalitný produkt. Vyberáte iba z kvalitných a overených materiálov od slovenských aj zahraničných dodávateľov.
  • Nábytok vám vyrobia na mieru za skvelé ceny. Sedačku, posteľ či stoličku Vám navrhnú tak, aby vám pasovala presne na mieru podľa Vašich potrieb. To všetko za cenu na úrovni hotových výrobkov.
  • Ide o čisto slovenského výrobcu sedačiek. Kúpou sedačky, postele či stoličky máte istotu, že kupujete výrobok vyrobený na Slovensku priamo od výrobcu.
  • Okrem návrhu sedačky priamo na mieru vám firma ponúka dovoz ako aj záručný a pozáručný servis.
  • Dopredu sa nikdy neplatí. Po objednaní sedacieho nábytku na mieru neplatíte žiadne zálohy. Za tovar zaplatíte až vtedy ak s ním budete naozaj spokojní a budete ho mať doma.
  • Firemným mottom je byť najefektívnejší a čo najflexibilnejší. Vyrobia pre vás sedačku, ktorá perfektne zapadne do vášho interiéru. Vytvorte si svoju jedinečnú sedačku.

Obľúbené sedačky v tvare U

Rozhodnutie kúpiť sedačku v tvare U zvyčajne vychádza z predpokladu, že disponujete väčším priestorom alebo potrebujete štandardne usadiť viac ľudí. Vo vašej obývačke okrem televízora a nábytku už nebudete potrebovať nič, nakoľko sedačky v tvare U zaberajú pomerne veľký priestor. Sú dominantou každej miestnosti nezávisle tom aký majú tvar a farbu. Ich dominantný efekt možno umocniť výberom atypického dizajnu. Veľmi dôležitým je výber poťahovej látky. Textilný materiál možno vyprať, ale koža má iné výhody. Je mäkšia, odolnejšia a pôsobí estetickejším a luxusnejším dojmom. Veľmi často je súčasťou interiéru biznis centier a súkromných firiem.

Zdroj: sedackynamieru.sk

More from Marek Poleč

Virtual Palm Beach, alebo miliónové jachty z pohodlia vášho domova

Virtual Palm Beach je najväčšia virtuálna prehliadka jácht na svete. Otvorená bola...
Čítať ďalej

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *