A password will be e-mailed to you.

Chceli by ste kráčať s dobou a módnymi trendmi? Máme pre vás tip na zaujímavý e-shop určený nielen pre dámy, ale aj pánov. Spoločnosť, ktorá za týmto e-shopom stojí je pôvodom z Poľska. Ide o úspešnú obchodnú spoločnosť so zastúpením v mnohých krajinách Európy.

Inšpirácia sa hľadala v uliciach európskych módnych miest v Londýne, Miláne, Paríži a Barcelone. Firma spolupracuje s oficiálnymi distribútormi mnohých európskych značiek s legálnym pôvodom a zárukou kvality. Ide preto o priameho dovozcu väčšiny ponúkaných značiek.

Kde nakupovať pánske bundy a saká, ak chcete byť trendy a mať štýl?

Výberom a kúpou oblečenia z OZONEE stavíte na istotu a budete vyzerať módne pri zvýraznení svojej individuality. OZONEE ponúka nielen oblečenie, ale aj módne inšpirácie a zaujímavé štylizácie. Krédom spoločnosti je – najnovšia európska móda na dosah ruky.

Európska móda: kvalitné a zaujímavé tričká

Také sú tričká z internetového obchodu OZONEE. Stretnúť sa tu môžete s dvoma základnými typy tričiek A-shirt T-shirt. Nosenie tričiek je v športovom prostredí veľmi obľúbené. Tričká sú neuveriteľne pohodlné, vyrobené zo 100% bavlny alebo bavlny s prímesou polyesteru, pre väčšiu pružnosť a odolnosť.

Výber modelu so zaujímavou farbou alebo grafikou zabezpečí, že nebudete pôsobiť nudne, ale originálne.

Kvalitné a pohodlné tričká sú perfektným základom pre všetky štýly. Jednoduché, sivé alebo čierne tričko dobre ladí s farebnou mikinou alebo nohavicami. Na druhej strane pestrofarebné tričká rozjasňujú tmavé oblečenie. Mnohí muži dokonca zbierajú tričká s potlačou. Zvyčajne sú zdobené titulkami a zaujímavou grafikou.

Muži, ktorí často hrajú šport, alebo pravidelne navštevujú telocvičňu, by mali mať vo svojom šatníku vždy niekoľko tričiek.  Tričká sa perú v priemere raz týždenne, takže “v pohotovosti” by malo byť niekoľko čistých tričiek.

Originálne rifle – najobľúbenejšie nohavice na svete

Vedeli ste, že džínsové nohavice nosili už námorníci a vojaci v renesancii? Toto pohodlné oblečenie sa osvedčilo aj vo veľmi ťažkých poveternostných podmienkach. Vyznačovali sa neuveriteľnou trvanlivosťou, čo potvrdila aj skutočnosť, že pri dlhodobom kontakte so soľou, morskou vodou a slnkom boli stále v prekvapivo dobrom stave.

V devätnástom storočí boli pracovné odevy šité z džínsoviny do ktorej sa obliekali aj hľadači zlata v Amerike. V tom čase vznikla aj prvá továreň na džínsy. Džínsy boli pevné, odolné proti mechanickému poškodeniam a ich cena bola relatívne nízka.

Z roka na rok popularita džínsových nohavíc rástla úžasným tempom. Rýchlo sa rozšírili do ulíc – nosili ich deti, mladí ľudia, ľudia z menej bohatých rodín. Originálne pánske rifle sa stali prvkom neformálneho oblečenia. Muži v nich chodili na diskotéky, hrávali futbal, chodili na rande a stretnutia s kolegami. Nakoniec si ich obliekli aj ženy.

Dnes má prakticky každý vo svojom šatníku hneď niekoľko párov obľúbených džínsov. Je zbytočné hľadať rozšírenejšie oblečenie, ktoré nosia predstavitelia všetkých sociálnych vrstiev.

Európska móda: pánske a dámske mikiny

Pokiaľ nemáte radi nudu, určite navštívte obchod Ozonee. Nájdete tu štýlové oblečenie.  medzi ktoré sa určite radia aj mikiny za atraktívne ceny. Asi neexistuje nikto, kto by nemal vo svojom šatníku aspoň jednu. Mikiny sú mäkké, pohodlné, elastické a vyrobené z kvalitných materiálov. Ide o viac funkčné oblečenie, ktoré vďaka kapucni chráni aj pred vetrom. Módne mikiny s kapucňou môžu byť užitočné aj pri športe alebo inej fyzickej práci.

K mikine s kapucňou budú pasovať sneakersy a teplákové nohavice. Takéto spojenie bude ideálne do fitka – neobmedzuje pohyb. Mikina bude vyzerať super každý deň. Pokiaľ nemáte na pracovisku prísne pravidlá obliekania, môžete si ju dovoliť nosiť každý deň.

Pánska mikina sa vhodne dopĺňa s riflami a prechodnou bundou. Čo sa týka topánok odporúčajú sa topánky vo vojenskom štýle alebo klasické tenisky. Nespravíte chybu, keď si pod mikinu oblečiete tričko alebo polokošeľu. Na jarnú alebo jesennú prechádzku sa na mikinu odporúča obliecť vestu, ktorá vás zohreje.

Zdroj: ozonee.sk

Žiadny ďalší článok