Prechodné, ležérne oblečenie pre mužov, alebo zopár tipov na jeseň

S pribúdajúcimi dňami sa začína ochladzovať a to je ten správny čas, kedy sa poobzerať po jesennom oblečení. Dnes si niečo povieme o ležérnom oblečení pre mužov. Muži sa totiž najlepšie cítia po športovo. Medzi takéto neformálne, športové oblečenie patria mikiny,  pohodlné tepláky, alebo ľahké prechodné bundy.

Nájdete ich v ponuke internetového obchodu bestlook.sk, ktorý bol založený ešte v roku 2014 vo Svidníku. Okrem športového oblečenia pre mužov tu možno naraziť aj na štýlové a moderné  dámske oblečenie, obuv a rôzne doplnky za dostupné ceny.

GlashGirl plní všetkým ženám sen o tom ako byť každý deň iná

Prečo sú pánske mikiny také obľúbené?

Pánske mikiny sú pohodlným a univerzálnym oblečením na diskotéku, do baru, kaviarne, alebo do práce či školy. V ponuke BesLook nájdete moderné a štýlové kúsky od rôznych európskych výrobcov. K dispozícii sú mikiny s kapucňou, bez kapucne alebo na zips. Všetky modely sú vyrobené z kvalitných materiálov.

Mikiny s kapucňou prišli na trh ako prvé. Funkcia kapucne je v ich prípade skôr dizajnovou ako praktickou záležitosťou. V ponuke e-shope BestLook sme narátali niekoľko stoviek jednofarebných a niekoľko stoviek viacfarebných mikín s potlačou.

Mikiny bez kapucne sú rovnako obľúbené ako mikiny s kapucňou. Na rozdiel od nich sú však viac elegantnejšie, pretože obsahujú golier. Okrem mužov sa veľkej obľube tešia aj u žien a detí. Tento elegantný kúsok oblečenia by preto nemal chýbať v žiadnom šatníku.

Mikiny na zips sú obľúbené preto, lebo sa dajú veľmi rýchlo obliecť a podľa počasia ich môžete nosiť buď zapnuté, alebo rozopnuté. Takéto mikiny sú k dispozícii s kapucňou, ale aj bez nej. Stačí si iba vybrať svoj obľúbený typ.

Pánske tepláky ako najlepšie voľnočasové oblečenie

Pánske tepláky sú bezpochyby najlepším a najpohodlnejším oblečením vo voľnom čase, pri športe, alebo na cestách. O ich pohodlnosti niet pochýb. Pre milovníkov komfortu a voľnosti sú k dispozícii v rôznych strihoch, štýloch ako aj rôznych farbách a veľkostiach.

Páni si začali obliekať ležérne pánske tepláky v osemdesiatych rokoch ako pohodlný odev na každodenné nosenie, okolo domu, na prechádzku či grilovanie s priateľmi. Dovtedy sa používali výhradne na šport. Začiatkom 20. storočia si čoraz viac ľudí uvedomovalo, že o tom čo si na seba oblečú rozhodujú iba oni sami.

Dnes sú tepláky módnym a zaujímavým spestrením pri rôznych príležitostiach. Existuje nespočet štýlových, pohodlných strihov, zaujímavých materiálov a farieb.

Prechodné bundy ochránia pred vrtochmi počasia 

Prechodné oblečenie je akým typom oblečenia, ktoré by malo chrániť pred vrtochmi počasia v prechodnom období. Na jar je totiž ešte stále dosť chladno a na jeseň pomerne teplo na to, aby ste využili teplú zimnú bundu. Všetky jesenné alebo jarné bundy z internetového obchodu BestLook sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré chránia pred dažďom alebo chladom v prechodnom období.

Niektoré sú hrubšie, iné tenšie určené skôr na jar alebo na nosenie počas chladnejších letných večerov. Nechajte sa očariť pestrosťou farieb, strihov alebo modelov od elegantných až po extravagantné.

Pánske prechodné bundy majú sentimentálnu históriu. Vynašiel ich, alebo skôr navrhol americký plukovník Stephen Guylas, ktorý počas vojenskej služby zodpovedný za výrobu odevov pre letectvo. Svoj dôchodok prežil na anglickom vidieku kde sa usadil, pričom sa zaoberal lovom, jazdou na koni a rybolovom. Okrem iného sa zaoberal aj návrhom praktickej a pohodlnej prešívanej bundy, ktorú nazval husky, podľa plemena svojho obľúbeného psa.

About Author /

Keď som v roku 2017 zakladal 21stcentury.sk, mal som na mysli jedno. Aby to bolo veľkolepé a aby to vydržalo až do konca roka 2100. V roku 2021 sme zmenili meno. Teraz sme nezávislý a ambiciózny časopis, ktorý môžete vytvárať spolu s nami. Podporíte nás kúpou produktov z nášho e-shopu.

Start typing and press Enter to search